Kamila Nývltová prožila první romantickou dovolenou!

Třiadvacetiletá zpěvačka Kamila Nývltová sbalila kufry a vyrazila s přítelem, tanečníkem Tomášem Smičkou, na první společnou dovolenou k moři. Neskutečnou romantiku si odjeli užít do Tuniska. „Byla to prostě bomba. Naši první dovolenou jsme si užívali plnými doušky. Byl to opravdu krásný týden. Jezdili jsme na skútru, létali padákem a podnikali plno výletů,“ vzpomíná na začátek července zpěvačka.


Zamilovaná je až po uši, čtyřiadvacet hodin denně sedm dní v týdnu a žádná ponorka. „Na nervy jsme si opravdu nelezli, naopak, rádi jsme společně odpočívali a užívali skvělé jídlo, krásné moře a parádní hotel. S Tomášem spolu bydlíme od samého začátku našeho vztahu, to je už sedm měsíců. Jsem spokojená, Tomáš je chlap, jakého jsem vždycky hledala,“ říká hrdě konečně šťastná Kamila.
Teď už ale mladou zpěvačku čekají jen pracovní povinnosti. Jak ale přiznává, pracovní léto jí vůbec nevadí, i tak totiž bude pořádně žhavé! Svým fanouškům Kamila přichystala na léto zbrusu nový sexy videoklip, ve kterém je za pekelně svůdnou lolitku. Svádět se chystá i herce Martina Stropnického. Zatím ale jenom ve filmu režiséra Tomáše Magnuska Jedlíci aneb 100 kilo lásky. A Stropnického manželka Veronika Žilková tomu bude muset přihlížet. Zpěvaččinou první filmovou rolí bude mladá fyzioterapeutka Simona, která pracuje ve zdravotním středisku, kam se lidé přijíždějí léčit z obezity. Poměr se svým šéfem Martinem Stropnickým bude udržovat jen z vypočítavosti, aby nepřišla o práci. „Natáčíme už za pár dní. Čeká mě líbání se šéfem a budu se i svlékat. Mám z toho příšerný strach, ale zároveň se na tuhle první zkušenost s filmem moc těším a věřím, že to bude legrace a dobře to dopadne,“ směje se Kamila Nývltová, která se ve filmu potká s Veronikou Žilkovou, Dádou Patrasovou, Naďou Konvalinkovou, Petrem Jandou a dalšími.


Kamila už teď pilně zkouší titulní roli v muzikálu Aida, který bude mít na podzim premiéru v Hudebním divadle Karlín. „Zkouším už týden a dává mi to slušně zabrat. Každý den od rána máme tréninky na tanečním sále, a to je tedy pěkný záhul! Až do večera pak zkoušíme na jevišti scénu po scéně. Jsem unavená, jako bychom zkoušeli už 3 měsíce a ne pár dní. Ale baví mě to a moc! Je to pro mě práce, která mě naplňuje a hodně mi dává. Jsem šťastná a užívám si to!“ netají se zpěvačka, která právě prožívá jedno ze svých nejúspěšnějších období.
V létě mohou fanoušci vidět Kamilu v kabaretním představení Lidoskop, které od 15. srpna uvede Divadlo Hybernia. „Všechny srdečně zvu, kvalitních kabaretních představení není mnoho, a proto Lidoskop diváky určitě potěší. Uvidí ojedinělé akrobatické kousky artistů a tanečníků, vždy originálního Tomáše Matonohu a to vše doplněné mým zpěvem.“

Foto: Archiv Kamily Nývltové