Kamila Nývltová oblékla svatební šaty! Víme proč!

Třiadvacetiletá zpěvačka Kamila Nývltová natočila svůdný videoklip k písni Něco jsi slíbil z její poslední desky. Dala si bojový úkol natočit jej za jediný den. Nástup v šest ráno v plzeňských Papírnách byl vražedný. „Ani já ani můj přítel, který v mém klipu také účinkuje, nejsme zrovna ranní ptáčata. Snad to přežijeme, kromě natáčení mě čeká ještě rozhovor v rádiu, několik převleků, několik složitých účesů, bude to masakr a adrenalin, ale těším se,“ neztrácela úsměv Kamila o šesté ranní.


V rámci role oblékla i svatební šaty. Jak ale přiznává, sama už na svatbu pomýšlí. „Jsem prý na vdávání a Tomáš říkal, že si mě vezme,“ prozradila Kamila. Její přítel Tomáš o tom ale nemá nejmenší tušení a mírná nervozita na jeho tváři byla víc než patrná. Kamila s ním ale moc nediskutovala, posadila ho do auta a řidiče vyzvala směrem na radnici. Nakonec všechno dobře dopadlo…. Klip je natočen.


„Klip je k mojí vlastní písni, kterou napsal Dan Hádl a otextovala ho Jana Rolincová. Původně byla disco, ale přetočili jsme ji a je z ní pop-rocková verze. Velký nářez!“ prozradila o klipu Nývltová. Ta bude v klipu za půvabnou lolitku, která se změní v nebezpečně sexy ženu. „Byla to zábava, chtěla jsem, aby to byl barevný klip, topila jsem se v baloncích, baštila dortíky. Nechci vědět, kolik kilo navrch po tom všem mám,“ směje se sympatická Kamila.


V Kamilině novém a velmi svůdném klipu se objevil i její přítel Tomáš Smička, tanečník ze skupiny Dance2XS. „Bude to pěkně žhavý klip, fanoušci se mají na co těšit,“ spřádá plány Kamila Nývltová.

Podívejte se na zákulisní video z natáčení klipu:

Foto: Archiv Kamily Nývltové