Josef Vágner chce prorazit jako Muž z planety Hollywood!

Zpěvák Josef Vágner slaví letos desáté výročí od chvíle, kdy se stal objevem roku v anketě Český Slavík, a tím i vlastně začal svoji sólovou kariéru. I proto se nyní vrhl na – tak trochu novou etapu svého uměleckého života, lehce novou image a přichází s novým singlem a klipem.

JV klip zed

Za textem písničky Muž z planety Hollywood, stojí již zkušená textařka (a zpěvačka) Patricie, která například Ewě Farne napsala hit Boky jako skříň či s Václavem Neckářem natočila singl a klip Kluk z plakátu.

JV XXX

Josef Vágner pochází ze známé hudební rodiny a jde si už nějakou dobu svou vlastní cestou. Na svém hudebním kontě má dvě sólové desky, několik singlů a kromě interpretace původních písní se v minulých letech představil jako herec a zpěvák ve více než desítce muzikálů. Dosavadní tvorbu produkoval jeho otec, skladatel a hudebník Karel Vágner, který letos oslavil 75 let.

JV Patricie

„Táta je pan muzikant – to je bez debat, ale moje vize byla trochu jiná a tak jsem se rozhodl produkční tým trochu omladit,“ prozradil Josef Vágner, který se spojil s All 4 Bands, jenž v posledních měsících točili klipy s Pavlem Caltou nebo Leošem Marešem.

JV foto

„S klukama z All 4 Bands jsme si slíbili, že rozhodně budeme spolu dál pokračovat. Rád bych si i jako dárek k desátému výročí mé sólové kariéry nadělil nový repertoár a možná i vlastní kapelu na podzimní tour. To ale bude také záviset na tom, jak se lidem bude Muž z planety Hollywood líbit,“ podotkl muzikálový zpěvák, kterého diváci mohou vidět v dílech, jako jsou: Dracula, Kleopatra, Angelika, Antoinetta nebo Mýdlový princ…

JV foto (1)

A o čem vlastně příběh písně Muž z planety Hollywood je? „Je to takové malé rýpnutí do našich drahých poloviček, co v časopisech a televizi obdivují hollywoodské idoly. Namísto Los Angeles jsme ovšem pro natáčení klipu vybrali moje oblíbená místa v Praze. Nachodili jsme možná desítky kilometrů, ale díky tomu vznikla spousta krásných spontánních momentů, které v klipu, který se točil před pár týdny, určitě uvidíte,“ říká Vágner.

Prvními diváky a posluchači nového singlu a klipu byli lidé z Josefova fan klubu, pro který v neděli uspořádal další z řady setkání. „Prošli jsme si místa, kde jsme klip točili a skončili jsme pak piknikem v trávě. Myslím, že se akce povedla a jsem rád i za první reakce na písničku a klip,“ dodal s úsměvem Josef Vágner.

 

Podívejte se na nový klip Josefa Vágnera zde:

 

 https://www.youtube.com/watch?v=65Qb4h4971o

 

Více o Josefu Vágnerovi najdete zde: http://www.josefvagner.cz

 

Foto: Archiv Josefa Vágnera