Jiřina Bohdalová oslaví 90. narozeniny speciálním pořadem Máme rádi Jiřinku

Jedna z nejpopulárnějších českých hereček a první dáma českého humoru Jiřina Bohdalová, brzy oslaví neuvěřitelné 90. narozeniny. K této příležitosti natočila televize Prima s oslavenkyní speciální zábavný pořad Máme rádi Jiřinku. Adaptaci oblíbené televizní soutěže stanice uvede v předvečer hereččina životního jubilea, tedy v neděli 2. května v hlavním vysílacím čase ve 20.15 hodin.

Během velikonočních svátků to ve studiu televize Prima žilo natáčením nových dílů zábavného pořadu Máme rádi Česko, který slaví osm let působení na obrazovce. Jeden z nich ale bude velmi speciální…

Třetí květnový den tohoto roku totiž oslaví jedna z nejoblíbenějších českých hereček Jiřina Bohdalová 90. narozeniny. Herečka číslo na narozeninovém dortu popírá svou vitalitou. I díky té mohla Velikonoční pondělí naplnit natáčením speciálního vydání zábavného pořadu Máme rádi Česko. A protože je zcela věnované jí jakožto herecké legendě, doznalo poprvé v osmileté historii vysílání dokonce změny názvu: Máme rádi Jiřinku.

„My skutečně máme rádi Jiřinku a troufám si tvrdit, že Jiřinka má ráda nás. Jiřina Bohdalová byla, je a nepochybně ještě mnohokrát bude součástí projektů televize Prima. Vážíme si její přízně a obdivujeme její energii, kterou do každého setkání a do každé natočené minuty vkládá. Říká se, že smích prodlužuje život – myslím si, že Jiřinka je toho živoucím důkazem. Přeji jí proto za televizi Prima, aby se nikdy nepřestala smát,“ sdělil generální ředitel televize Prima Marek Singer, který Jiřině Bohdalové bezprostředně po natáčení osobně gratuloval.

„Držela jsem se, ale dostali mě. Já nemám moc ráda překvapení, ale kluci mi tady přichystali tolik hezkých chvil, až mě to dojalo. Připomněli mi, co jsem už dávno zapomněla. Překvapilo mě, co jsem toho natočila,“ přiznala po natáčení Jiřina Bohdalová, která na řadu vědomostních otázek o sobě samé skutečně neznala správnou odpověď. I tak téměř tříhodinové natáčení ustála s elegancí a grácií.

Jiřinu Bohdalovou během večera čekalo nejedno překvapení. Třípatrový dort, složení soutěžících, s nimiž ji pojí životní i profesní linka, a nečekaní hudební hosté. Tým v soutěži Máme rádi Jiřinku vytvořila Bohdalová spolu s žokejem Josefem Váňou, hercem Filipem Blažkem a kapitánem týmu Vojtou Kotkem. Znalosti o sobě samé změřila s týmem Jakuba Prachaře ve složení Táňa a Vojtěch Dykovi a Ondřej Brzobohatý. Na Jiřinku čekali i další nečekaní hosté. A jedním z překvapení byla i narozeninová píseň, kterou si s Maxibandem Jana Maxiána střihli Vojta Kotek, Jakub Prachař, Ondřej Brzobohatý a Václav Noid Bárta.

Pořad Máme rádi Jiřinku uvidí diváci televize Prima v neděli 2. května ve 20.15 hodin na Primě. Kromě speciálního vydání Máme rádi Jiřinku! natočila Prima během velikonočních svátků dalších pět nových dílů soutěže Máme rádi Česko, v nichž svoje znalosti o Česku ještě během této jarní vysílací sezóny prokážou Jitka Schneiderová, David Matásek, Pavla Tomicová, Marek Taclík, Ondřej Moravec, Radek Jaroš a další.

 

Foto: TV Prima

 

Bohdalka přijde až k vám domů

V pátek 16. dubna 2021 přijde do trafik nová knížka z Knihovničky Rytmu života nazvaná Jiřina Bohdalová – Její největší tajnosti. Již nyní si můžete narozeninovou knížku o Jiřině Bohdalové objednat a přijde až k vám domů do schránky. Stačí odeslat pouze jedinou SMS ve tvaru:

JB  JMENO  PRIJMENI  ULICE  C.P.  MESTO  PSC

na číslo 90211.

Pokud ji chcete někomu věnovat, napište do SMS jeho jméno a adresu. Text pište bez diakritiky. Cena služby je 60 Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje společnost ATS Praha. Infolinka 296 363 199 (po–pá, 9–16 hodin), www.atspraha.cz