Je z ocele? Druhý den po operaci už moderoval!

Ze sálu rovnou do studia! Přesně tak vypadají poslední dny moderátora zpráv na Primě Tomáše Hauptvogela. Ještě ve středu ležel na sále a hned ve čtvrtek už vysílal zprávy v přímém přenosu! Do televize chodí o berlích.

Tomas ruka3

Na začátku vysílání se snažil levou ruku, kterou má v obvazech, ještě skrývat pod moderátorským pultem, jak ukazují fotografie. V dalších vstupech už ale operovanou ruku ukázal. Musí si dávat velký pozor, aby se neporanil. „Na ruce zase přes kůži nahmatám šrouby, které drží dlahu. Stačí se trochu klepnout třeba o roh, nebo o stůl a rána se přenese rovnou do kosti. Věřím, že bez želez bude veseleji,“ prozradil moderátor.

Tomas ruka2

Protože do televize po operaci chodí o berlích, nemůže při loučení se s diváky ve studiu stát, a tak se s diváky loučil u pultu. Pravou nohu, kterou má také operovanou tak schoval za pultem po celou dobu. „Bez injekcí proti bolesti to ale nejde. Přeci jen to byly poměrně velké kusy materiálu a tím pádem i poměrně velké jizvy,“ těší se Hauptvogel na to, až se zas uzdraví.

Tomas ruka

Mělo by jít snad už o poslední zákrok po jeho vážné nehodě na motorce. Před třemi lety v dubnu mu osobní auto nedalo přednost a náraz ho vymrštil z motorky. Těžký dopad a vážná zranění si vyžádaly několik operací. Naposledy tento týden mu vynadali dlahu a šrouby.

 

Foto: TV Prima