Jarek Nohavica zazpívá na zámku

Legendární písničkář Jarek Nohavica zavítá do zámeckého areálu žďárského zámku. Ve středu 23. května od 20 hodin zazpívá a zahraje spolu s Robertem Kuśmierski pod širým nebem na Pivovarském dvoře.

Jarek Nohavica vystoupí na zámku ve Žďáru nad Sázavou, foto Martin Homola (1)

Předprodej začal na recepci Muzea nové generace ve středu 2. května. Zájemci si mohou přijít vstupenky koupit přímo k nám. Rezervace skrze e-mail nebo telefon není možná. Od 10. května spustíme v 10 hodin online předprodej. Po odeslání rezervačního formuláře je nutné počkat na potvrzení rezervace. Vstupenky je nutné vyzvednout do 5 dnů na recepci muzea. Do online prodeje zařadíme vstupenky, které se neprodaly v předprodeji v muzeu. I po spuštění online rezervací je ale možné přijít vstupenky zakoupit přímo k nám do muzea,“ vyjmenovává Petr Sedlák, provozní ředitel Zámku Žďár nad Sázavou.

Jarek Nohavica vystoupí na zámku ve Žďáru nad Sázavou, foto Martin Homola (2)

Co potřebujete ještě vědět

Ať bude jakékoliv počasí, koncert se bude konat. Počet míst k sezení je omezený. „Vstupenky nejsou rozdělené na stání nebo sezení. Zkrátka platí pravidlo – kdo dřív přijde, ten sedí. Koncert se však koná pod širým nebem, proto si mohou návštěvníci přinést karimatky nebo deky. Na koncert je možné vzít děti od dvanácti let,“ říká marketingová ředitelka žďárského zámku Lucie Herberová. Vstupné je 450 korun v předprodeji, na místě bude vstupenka stát 500 korun.

Více infa: www.zamekzdar.cz

Foto: www.zamekzdar.cz / Martin Homola