Jana Synková je v Bollywoodu hvězdou a říká si Yana Gupt!

Moderátor Jan Kraus přivítal ve své televizní show bollywoodskou hvězdu českého původu Yanu Guptu. Moderátora zajímalo, jak se Yana dostala do Bollywoodu. „Já jsem nejdřív do Indie jela meditovat. A pak jsem tam nějak zůstala,“ vyprávěla Yana. Prohlédli si ukázky z vystoupení Yany Gupty, v nichž zpívala i tančila. Yana prozradila, že v Indii nežije stále, že hodně cestuje a že prozatím hodlá působit ještě nějakou dobu v Bollywoodu.


A Jan Kraus se zajímal, proč se o Yaně psalo v souvislosti s tím, že se pohybuje v blízkosti guru, o kterém se také mluví jako o sexuálním guru. „S ním jsem meditovala tak asi rok…“ řekla Yana a popsala, jak meditace probíhají, a vysvětlila, kolik a jaké fáze meditace mají. „Ty meditace provádějí spolu muži i ženy?“ zajímal se moderátor. „Ale musíte mít zavřené oči,“ poučila ho Yana.


„Když dnes jedete do Bollywoodu a tančíte a zpíváte, jak se domlouváte na tom, co se bude dělat?“ chtěl vědět moderátor. „Zavolají mi, jestli mám zájem o tu práci, a já se rozhodnu, jestli ano, či ne,“ vysvětlila Yana. Moderátora zajímala věc, kterou se o Yaně dočetl v tisku, že se někde objevila bez kalhotek. „Já jsem si to dal párkrát na YouTube, abych se o tom přesvědčil, jestli to byla pravda… Mně se to ještě nikdy nestalo, že bych si zapomněl vzít spodní prádlo,“ divil se moderátor. „Já jsem celý den něco nacvičovala na nějakou soutěž a bez těch kalhotek mi to prostě přišlo příjemnější,“ vysvětlila herečka.


Na závěr moderátor Jan Kraus přivítal Jana Bočka, soukromého detektiva. „Co se dá u vás objednat?. Nějaký šmírovačky?“ zajímal se Jan Kraus. Jan Boček vyprávěl o tom, že v 90. letech začínal jako ochranka. „Chtěl jsem chránit lidi. To byla nejdřív moje naivní motivace,“ přiznal Jan Boček. „Já dělám soukromého detektiva sedmnáct let. A pořád mě baví pracovat s lidmi…“ přiznal pan Boček. „Co když přijdu, že mám nevěru…“ nadhodil moderátor. „Dobře, máte pocit, že máte nevěru… Pomůžu vám, abyste měl důkaz,“ vysvětlil pan Boček.


„Už se vám stalo, že někdo zjistil, že ho šmírujete?“ rýpnul si moderátor. „Ještě ne,“ přesvědčoval pan Boček. Moderátora zajímalo, kolik se platí za hodinu práce soukromého detektiva. Zaskočilo ho, že dva tisíce korun. „Na co bych si měl dát pozor, kdybych se chtěl dopustit nevěry?“ zajímal se moderátor. „Nesmíte se zamilovat. Jakmile jsou v tom emoce, je to špatný,“ poradil mu Jan Boček.


Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání: olympijský vítěz David Svoboda, bollywoodská herečka a modelka Yana Gupta a soukromý detektiv Jan Boček. Premiéru třetího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 28. září ve 21.50 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima