Jan Kříž vyřazen ze zkoušení muzikálu Mefisto! Má zohyzděný nos!

Vteřina nepozornosti ho stála bouli na nose, otok, několik stehů a na týden ho vyřadila ze zkoušek muzikálu Mefisto. Představitel Andreucia Jan Kříž doplatil na svou nepozornost.

1-j-kriz-dsc5246
„Byla to moje úplně zbytečná chyba. Nešťastná náhoda. Hrál jsem si se svým psem Sayou a v rámci hry mě plácl přes nos, když jsem byl zrovna v tu chvíli nepozorný a šel jsem hlavou na špatnou stranu. Proto došlo bohužel k tržný ráně, která se musela šít,“ svěřil majitel japonské dogy, proč měl na zkoušce v Divadle Hybernia obří náplast přes nos.
„Nebylo to naštěstí nic vážného. Akorát jsem si teď musel dát týden voraz. Zlomené to naštěstí nebylo, ale měl jsem to naražený a trochu tam byla boule. Pes má padesát kilo, takže přeci jen ta váha té nohy je znát,“ přiznal Kříž se smíchem. „Jediná nepříjemnost byla snad v tom, že jsem nemohl kvůli tomu ani zpívat. Doktor říkal, abych to nepřekrvoval, tak jsem musel být v klidu,“ svěřil Honza s tím, že jeho zranění nijak nenarušilo přípravy muzikálu. Do premiéry 3. listopadu a předpremiéry 1. listopadu bude jeho nos určitě bez sebemenší známky jakéhokoliv úrazu.

Foto: Muzikál Mefisto, archiv Jana Kříže