Jan Kraus svlékl Noida!

Zpěvák a skladatel Václav »Noid« Bárta se na červené pohovce Jana Krause pořádně zapotil. Nakonec si v populární show televize Prima dokonce svlékl košili. A s odhalováním mu pomáhala za Krausova dohledu legendární herečka Květa Fialová.


Hudebník, zpěvák a skladatel Václav »Noid« Bárta byl ještě nedávno, jak připomene moderátor, partnerem Lucie Bílé. „Jak to máte s Lucií teď?“ zajímá se na úvod. „Je to v pořádku a vždycky bylo,“ zní odpověď. „No, moc v pořádku asi ne, když to skončilo rozvodem,“ popíchne jej moderátor, ale toto téma opustí a zajímá se o původ slova »Noid« ve jméně svého hosta. „V kapele mi říkali Vénoide, pak z toho zůstal jen Noid,“ dozví se. „Vy jste psal hudbu ke Kajínkovi. Tehdy jste měl vztah se sestrou producenta. Jakou to sehrálo roli, že jste hudbu k filmu nakonec skládal vy?“ pokračuje v otázkách moderátor. „Sehrálo to roli jen v tom, že jsem věděl o konkurzu,“ vysvětlí Václav.


Jana Krause zajímá i tetování, které má jeho host na těle. Noidovi se ale nic moc ukazovat nechce. Jan Kraus tak neváhá využít přítomnosti dámy se slovy, že „i paní Květa by to ráda viděla.“ A herečka Květa Fialová se lákavé nabídky chytí a dokonce nabídne odměnu: „Já vám dám pět stovek,“ povzbudí Noida k ukázce tetování a sama mu dokonce pomáhá s košilí. „Tak to bylo jen za dvě stě padesát,“ sdělí při pohledu na odhalenou Noidovu hruď.
Jan Kraus se nakonec vrátí ještě k partnerským vztahům. „Jaká je vaše největší slabina ve vztahu? Proč se s vámi Lucie rozvedla?“ pátrá po odpovědi. „Já jsem nedochvilnej a taky hroznej bordelář. Mám rád klišé věci jako strávit Valentýna v Paříži, jak jsem ho třeba teď strávil s mojí přítelkyní Eliškou. Jsem romantik,“ přizná nakonec Noid. Více se dozvíte v premiérovém dvacátém osmém díle Show Jana Krause v pátek 11. března ve 21.50 hodin na Primě.

Foto: TV Prima