Jakub Smolík touží po synovi! Nazpíval pro něj písničku

Před lety nazpíval Jakub Smolík společně s dcerou baviče Richarda »Geni« Genzera a zpěvačky Ludmily alias Lindy Finkové Viktorkou Genzerovou skladbu Říkej mi táto. Píseň je duetem otce s dcerou a stal se z ní oblíbený hit. Zpěvák jej tehdy věnoval svojí malé dcerce Petrušce. Nyní vzniká volné pokračování šlágru pod názvem Otec a syn a nazpíval ji s Tomášem Vimrem.


„Jakmile jsem píseň skladatele Ivo Slámy slyšel, okamžitě jsem si jí zamiloval. Text mi mluví z duše a je taky trochu o mně a mém tátovi. Jako malého kluka mne učil chytat ryby a já jsem dodnes příležitostným rybářem,“ přiznal Jakub Smolík. Skladba je duetem otce a syna, takže ji Jakub Smolík zatím nemůže věnovat svému mužskému potomkovi. „Já bych si syna samozřejmě moc přál, protože bych mu mohl předat některé chlapské dovednosti včetně rybaření,“ dodává k tomu s úsměvem Jakub Smolík.


Interpret proslavený především romantickými písničkami v současnosti dokončuje nahrávání nového alba, které se bude jmenovat Paleta života a vyjde v říjnu 2011. Nazpíval na něj také společnou píseň s Šárkou Rezkovou a vybral si písničky od českých i zahraničních autorů.

Poslechněte si ukázku z nového duetu Otec a syn Jakuba Smolíka s Tomášem Vimrem:

[audio:017-smolik01.mp3]

Foto: Popron Music