Jak se vám líbí nový klip Lucie Bílé s Pokáčem?

Lucie Bílá představila nový singl, který pro ni napsal Pokáč. Píseň s názvem Dobrý kafe dostala i vizuální podobu. Aktuálně se drží na špici v hudebních trendech a za týden dosáhl téměř půl miliónu zhlédnutí. Za produkcí videoklipu stál syn Lucie Bílé Filip Kratochvíl společně s Hanou Urbánkovou, kameru a střih obstaral Patrik Černoch.

O výslednou podobu nahrávky se postaral producent Dalibor Cidlinský, který stojí například za songy Marka Ztraceného, Xindla X nebo Jarka Nohavici a mnoha dalších. V písni Lucie zpívá: „Už nechci řvá, chci radši zpívat, na hvězdy se dívat a dobrý kafe pít…“

„Toužila jsem po písničce, která by vystihovala můj život v přítomnosti. Pokáč byl pro mne jasná volba, je rychlý, umí věci pojmenovat, a navíc ho mám ráda. Stačilo nám jedno setkání a písnička byla na světě. Pak putovalo vše do rukou mého producenta Dalibora Cidlinského a výsledek předčil i má očekávání. Jediný oříšek bylo počasí na natáčení videoklipu. Přála jsem si točit v přírodě, aby měla písnička prostor, lehkost, atmosféru svobody, kterou v sobě teď cítím, ale příroda se rozhodla zahnat nás domů, kde nepršelo. Nakonec jsem byla i za to vděčná. Patrik Černoch a můj syn Filip Kratochvíl natočili přesně to, co písnička potřebovala. Mám radost a těší mě, že se píseň líbí,“ dodává k novému singlu a videoklipu Lucie Bílá.

Na klip se můžete podívat zde:

 https://youtu.be/2P8zzlyPn9o

 

Více infa: www.luciebila.com

Facebook: https://www.facebook.com/luciebila

 

Instagram: https://www.instagram.com/luciebila

 

Foto: Supraphon / Kateřina Nováková