Jágrova ex Inna Puhajková je novou moderátorkou Sportovních novin!

Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra Inna Puhajková se v současné době usilovně připravuje na moderování Sportovních novin. Poprvé se v roli moderátorky představí už dnes, ve středu 6. února, v Poledních Sportovních novinách.


V týmu sportovní redakce není Inna nováčkem, na pozici sportovní reportérky nastoupila v polovině listopadu loňského roku – od té doby se věnuje natáčení a přípravě reportáží z oblasti sportu. Jak sama přiznala, sport je její celoživotní vášní, a tak samotnou reportérskou činnost vnímala a stále vnímá jako velkou výzvu. „Překvapilo mě, kolik rozmanité a zajímavé práce se za reportérskou činností skrývá. Mám radost, že nyní můžu kromě reportáží divákům přinášet aktuální informace o celkovém dění ve světě sportu i z pozice moderátorky. Z živého vysílání strach nemám, věřím, že to zvládnu,“ dodává s úsměvem Inna.


Inna se narodila 2. března roku 1986, vystudovala Střední policejní školu Ministerstva vnitra v Praze, v současné době studuje třetím rokem marketingovou komunikaci na Vysoké škole finanční a správní. Tři roky strávila pobytem v USA a následně v Rusku, mluví tedy plynně anglickým i ruským jazykem.

Foto: TV Nova