Ivana Korolová v Krejzových zase změnila barvu vlasů

Hvězda seriálu Krejzovi, herečka Ivana Korolová, je na změny zvyklá – nebyl snad jediný projekt, do kterého by nenastoupila a tvůrci po ní nechtěli změnit barvu vlasů. Stejně tomu bylo i v Krejzových, kde musely její vlasy chytit zrzavý odstín. A v dalším díle se dokonce dotkne image à la Kleopatra.

KR 1

Potřebuje, aby ji nikdo nepoznal, a mohla se tak inkognito dostat do psího útulku, který rádio Best podporuje. Tak Danka (Ivana Korolová) společně s Michalem (Jan Révai) sáhnou po radikální změně image. „Vůbec neřeším, jak nakonec budu vypadat. Co mi dají, vezmu si a jdu točit. Občas ráda vypadám trapně, to k naší profesi patří.“ Pokorně tak přijímá herečka každou změnu, kterou jí natáčení přinese.

Ivana Korolova a Jan Jirka 1

V Krejzových jsem musela být rezavá, v prvním projektu zase blond, i když jsem docela tmavý typ – a nevypadalo to moc hezky. Když tak přemýšlím, vlastně v každém projektu jsem musela podstoupit nějakou změnu,“ prozrazuje Ivana Korolová, která musí od samého začátku natáčení chodit na intenzivní barvení vlasů. „Natáčíme už skoro rok, a to si vybírá svou daň, i když si můj kadeřník Jan Jirka dává záležet a používá přírodní pigmenty. Je úžasný produkt ze šťovíku a divizny a dalších složek a snaží se být k mým vlasům šetrný. Nicméně každodenní úprava, česání, žehlení, foukání, tupírování a lakování je na vlasech znát, proto jsem se rozhodla ostříhat je,“ a tak se s posvěcením produkce zkracovalo.

KR 22

Nemohla jsem se ostříhat jen tak a nikomu nic neříct, protože všechny čtyři sestry mají nějaký vizuální koncept, který se dodržuje. Nicméně produkce mi změnu schválila a Honza mi vlasy zkrátil, ale před Vánoci jsem ho poprosila, že bych to chtěla střihnout ještě o něco víc a tak přijel ke mně domů a znova jsme to šmikli.“

KR 21

Já jsem si neuvědomila, že mám roztočený cyklus, kde musím po Vánocích navazovat stejnými účesy na to, co už se natočilo,“ prozrazuje herečka, která malinko zamotala hlavu maskérkám. „Naštěstí je naše maskérka šikovná, a díky příčeskům se vše zachránilo a nikdo nic nepoznal. Nenápadně jsme je přidaly do culíku, zespoda do vlasů, zkrátka jak bylo potřeba,“ prozrazuje čáry Ivana Korolová. „Je to legrace, že se člověk musí ptát, jestli se smí ostříhat, a nemůže si udělat nic sám od sebe. Vždycky, když dotočím něco dlouhodobého, užívám si, že můžu mít na hlavě cokoliv, a nikdo mi v tom nebrání.“

KR 19

Do ničeho bláznivějšího by ale herečka kvůli své profesi nešla. Třeba pokud by měla přibrat desítky kil, hodně by se rozmýšlela. „Nedokážu na to odpovědět, záleželo by, co by to bylo za nabídku, ale asi ne. Raději bych hubla, než přibírala. Zase ale kdyby to byla životní role, tak bych do toho snad i šla. Bylo by to pro mě strašně těžké, protože ráda chodím běhat, a když dva dny vynechám, jsem z toho nervózní.“ Přiznává, že v tomto ohledu by to bylo hodně těžké a byla by před složitou volbou. Čas ukáže, zda ji bude muset řešit.

Foto: TV Prima