Ivana Gottová vyhlásila boj rakovině prsu!

Prima love se 9. června zapojí do Avon Pochodu a přidá se tak k boji proti rakovině prsu. Na tiskové konferenci se představily nové ambasadorky projektu – moderátorky Ivana Gottová a Gábina Partyšová, které se zúčastní pochodu za naši televizi Prima love. Trička pro letošní pochod navrhla módní návrhářka Taťáňa Kovaříková, která je třetí novou ambasadorkou projektu.


„Prima love, která je hlavním mediálním partnerem pochodu, je televize převážně pro dámy, kterých se tento problém nejvíc týká, proto jsme se rozhodli zapojit do pochodu proti rakovině a podpořit tak prevenci v této oblasti,“ řekla ke spolupráci s Avon Pochodem marketingová ředitelka FTV Prima Denisa Schulzová.


A kde si můžete koupit tričko, které je zároveň vstupenkou na Avon Pochod? V ceně 399 Kč jej, stejně jako pánské polo tričko, můžete zakoupit na www.zdravaprsa.cz či u svých Avon Ladies/Gentlemanů. Letošní ročník Avon Pochodu, který se koná pod záštitou primátora hlavního města Prahy Bohuslava Svobody, startuje 9. června 2012 ve 12 hodin z parku Kampa a končí tradičně ve Žlutých lázních. Program na startu vás bude bavit již od 10. hodiny.


Kromě ambasadorek projektu se můžete odpoledne těšit i na skupiny Děda Mládek Illegal Band, Chinaski, na zpěváky Davida Deyla či Annu K. V areálu Žlutých lázní bude k dispozici dětský koutek, celá řada atrakcí i možnost zakoupit produkty s růžovou stužkou, jejichž výtěžek jde na konto Avon proti rakovině prsu. Celým programem na startu i v cíli provede Roman Vojtek. Přijďte podpořit Prima love na Avon Pochod proti rakovině 9. června 2012.

Foto: TV Prima