Ivana Andrlová: Jsem panikářka a pořád něco ztrácím!

Jaký pro vás byl rok 2015? Utekl rychle, nebo se vlekl? A co nejšílenějšího, nebo naopak nejúžasnějšího jste během něj zažili? Na to jsme se zeptali několika herců z primáckého seriálu Přístav. A nechyběla mezi nimi ani představitelka dřívějších neohrožených princezen a dívek, které vědí, co chtějí, herečka Jana Andrlová.

Andrlova

Ivana Andrlová
Byl to průměrný rok, ani nejhorší, ani nejlepší. Doufám, že ten se šestkou na konci bude lepší. Neřekla bych, že by mi nějak rychle utekl. Rychle mi dny utíkají, když je hodně práce. Což je většinou na jaře a na podzim. Nemám moc ráda prázdniny, protože to je práce málo a já nejsem vyloženě odpočívací typ. Takže prázdniny se mi trochu táhnou. Ale když mám tento rok zhodnotit celkově, pak bych řekla, že to byl dobrý rok.
Šílené situace já zažívám pořád, protože si je taky dost často sama vytvářím. Jsem panikářka a pořád něco ztrácím. Dokážu ztratil mobil v jedoucím autě a dvě hodiny nejsem schopná ho najít. Takže pro mě je život v podstatě jedna velká šílenost.

Jiracek

Václav Jiráček
Byl to parádní rok a těším se na rok 2016. Netuším, jestli byl nejparádnější za poslední období, nehodnotím svůj život zpětně, dívám se vždycky jen dopředu. Většinou uplynulý rok hodnotím 1. ledna v kocovině. A letos to bude zřejmě to samé. (smích)
Šílené mi v poslední době přišlo zacházení s vánočními kapry a pak jejich prodej. Přál bych si, aby v budoucnu nebylo možné prodávat živé kapry a já se nemusel dívat na utrpení, které zažívají v kádích na ulici. Mrzí mě, když vidím ty omlácený a vystresovaný chudinky, které si někdo koupí, odnese je domů v igelitce, strčí do vany s chlorovanou vodou a za několik dnů zabije paličkou na maso. To, že kapr nekřičí, neznamená, že by ho to nebolelo.Kocianova

Kristýna Kociánová
Rok 2015 byl normální, běžný, nic zásadního se během něj nestalo. Nepotkala mě žádná katastrofa. Naštěstí. Naopak jsem dostala nabídku na práci v seriálu Přístav, kterou mám moc ráda. Takže to byl dobrý rok, a když si ho promítnu zpátky, byla jsem s ním moc spokojená.
Asi jsem nezažila nic tak zásadně vyhroceného, ani šíleného, aby mi to utkvělo v paměti. Zlomem pro mě byl nástup do seriálu Přístav, což ale nepovažuju za nic šíleného, naopak za krásnou věc. Přesto, že se mi kvůli tomu život hodně zrychlil.

Zounar

Martin Zounar
Pro mě byl tento rok celkem zlomový. Pracovně velmi úspěšný, ale i v osobním životě jsem byl spokojený. Mám radost z dcerky, která je šikovná, mám dost času věnovat se nejen jí, ale i sobě. Zklidnil jsem se, prostě jsem se konečně našel. Čas mi utíká moc hezky, nemám důvod si na nic stěžovat, je mi fajn.
Nejšílenější zážitky mám z uplynulého roku spojené s natáčením seriálu Přístav. Padal nebo skákal jsem do vody, vyzkoušel jsem si, jaké to je, když na vás od ohně chytne oblečení. Nejkrásnější zážitek byl pro mě třeba první školní den mé dcery. Když můžu, což je naštěstí hodně často, do školy ji doprovázím. Když se se mnou loučí, zamává mi a pošle vzdušnou pusu, je to okamžik, který si nenechám vzít, nejkrásnější moment na světě.

Zelenska

Olga Želenská
Byl to úžasný rok. Na jeho začátku jsem hrála v muzikálu, v létě jsem dostala roli v seriálu Přístav. Průběžně také jezdíme po různých městech s naší Divadelní společností Háta a máme vyprodáno. Takže rok 2015 pro mě byl opravdu velmi šťastný. Doufám, že ten další bude taky takový.
Žádný šílený zážitek nemám, zaplaťpánbůh se nic tragického nestalo. To jsem si vybrala v dřívějších letech. Můj život je bláznivý od rána do večera. Já mám všechny dny bláznivé.

Foto: TV Prima

1920x1080px_osudy_hvezd