Hvězdička seriálu ZOO Michaela Pecháčková oslavila na place plnoletost

Přesně v den, kdy se novinka ZOO chystala na obrazovku, chystalo se také pro hlavní hrdinku rodinného seriálu Michaelu Pecháčkovou překvapení v podobě narozeninové oslavy. Ta se odehrála v ateliérech, kde seriálové Sid popřáli kolegové a sfoukla svíčku na dortu.

V narozeninový den ji čekalo vstávání ve 4.50 hodin a přesun na plac, kde Michaela Pecháčková oslavila svoje 18. narozeniny. „Bylo to překvapení. Opravdu,“ zaskočeně pronesla se smíchem herečka hned poté, co ji okolí zaplavilo gratulacemi. „Jeli jsme už poněkolikáté jeden obraz – a pak pan režisér řekl, že je nespokojený, že se to musí natočit ještě jednou. Poslušně jsem se posadila a čekala na akci. A ta přišla, ale úplně jiná, než jsem čekala. Objevil se s dortem v ruce a všichni začali zpívat a přáli mi. K tomu jsem dostala tři krásné kytice. Moc děkuju všem,“ usmívala se seriálová dědička sklářské firmy Novotných. „Nevím, co bude doma, za chvíli tam jedu, ale dnes asi nic velkého nečekám, mám ještě práci. Později mamka něco určitě vymyslí,“ přemýšlí Míša, která si nepřipouští, že s plnoletostí by se mohlo v jejím životě něco změnit. „Já nevím, možná budu teď mít víc zodpovědnosti. Chtěla bych si taky udělat řidičák, ale vůbec na to není čas. Buď jsem ve škole, nebo točím ZOO.“

Tím ale gratulace zdaleka nekončily. Další překvapení na Michaelu Pecháčkovou čekalo ve studiu CNN Prima New, kde společně s Evou Burešovou provázely speciálním vydáním Hlavních zpráv na Primě. „Tak tohle už jsem vůbec nečekala. Myslela jsem, že vše se odehrálo na place,“ zaskočeně děkovala seriálová Sid, která od své spolubydlící Viky dostala kytici s přání všeho dobrého.

S narozeninovými dárky to mladá herečka nepřehání, a ani si nepíše seznamy. „Občas jen tak prohodím, že se mi třeba něco líbí, a pak jsem překvapená, že to někdo zaznamenal a já to dostanu. To mě moc těší. Sama pro sebe si nic nekupuji, ale uvidíme, třeba se to věkem změní,“ přemýšlí herečka, které v telefonu přistály mraky přání. „Ještě jsem je ani nestačila všechny přečíst, ale moc za ně děkuju. Jedno mě pobavilo nejvíc – kamarád psal, že na 64 vypadám dost dobře. Na Facebooku mám totiž špatně nastavené datum narození, a tak to ukazuje číslici 64, neumím to změnit…“ prozrazuje okolnosti vtipu seriálová Sid, která si samozřejmě nenechala ujít první díl seriálu, ve kterém hraje jednu z hlavních rolí.

Foto: TV Prima