Hurvínek už má veselé Vánoce

Vychází CD s výběrem nejlepších »vánočních« nahrávek Divadla Spejbla a Hurvínka. Křest alba Hurvínkovy veselé Vánoce se uskuteční 5. prosince 2017 v prostorách pražské prodejny Supraphon Musicpoint na Jungmannově náměstí, kam Spejbl s Hurvínkem přivolají i Mikuláše s čertem a andělem…

Spejbl-Hurvinek_VANOCE_Kredit-Supraphon

Album Hurvínkovy veselé Vánoce, které právě vydal Supraphon na CD i v digitálních formátech, je jedinečnou kompilaci toho nejlepšího s vánoční tematikou v podání Miloše Kirschnera a Martina Kláska. Na jedno album se v dramaturgii současné ředitelky Divadla Spejbla a Hurvínka Denisy Kirschnerové dostaly vynikající nahrávky humorných scének, jež napsali zkušení autoři: Pavel Grym, František Nepil, Jiří Středa a Luboš Homola.

Vanoce_Hurvinek_Manicka

Spejbl a Hurvínek na albu Hurvínkovy veselé Vánoce promlouvají v podání Miloše Kirschnera a Martina Kláska. Samozřejmě v nahrávkách nechybí ani Mánička v interpretaci Heleny Štáchové. K radosti dětí zaštěká i Žeryk. Album zajistí více než hodinu příjemné zábavy pro všechny fandy legendárních loutkových hrdinů. Booklet CD je opatřen stylovou fotografickou výzdobou Martina Kubici.

cover_CD_HurvínkovyveseleVanoce

Nový výběrový titul, který by se také dal nazvat jako »Hurvínkovy Vánoce v běhu času«, přináší kromě příznačného laskavého humoru dětmi tolik oblíbenou neopakovatelnou atmosféru Vánoc, včetně starých zvyků, obyčejů a tradic, které k těmto svátkům patří.

Křest CD Hurvínkovy veselé Vánoce se uskuteční v úterý 5. prosince od 17 hodin na speciální Mikulášské oslavě v prodejně Supraphon Musicpoint na Jungmannově náměstí 17 v Praze 1. Vstup na akci bude zdarma.

Podívejte se na upoutávku zde: https://youtu.be/uSc2WFFemlQ

Foto: Supraphon