Hniličkovi se v Našich zprávách střídají kolegyně

Diváci hlavní zpravodajské relace TV Barrandov už brzy zaznamenají změnu za moderátorským pultem. Naše zprávy opouští Žaneta Muchová (33), po boku moderátora Reného Hniličky usedne poprvé 2. února dlouholetá členka zpravodajského týmu TV Barrandov Petra Květová Pšeničná (29). Žaneta Muchová však z očí televizních diváků nesejde…


Oblíbená moderátorka Našich zpráv se stane tváří připravované talkshow, která přinese na obrazovku TV Barrandov opravdu jedinečné lidské příběhy. „Žaneta Muchová projevila obdivuhodnou flexibilitu i empatii a jsme přesvědčeni, že stejně tak jako si rychle získala oblibu diváků Našich zpráv, zaujme i fanoušky nového formátu, který ve večerním vysílacím čase nabídneme počátkem března,“ prozradila generální a výkonná ředitelka TV Barrandov a místopředsedkyně představenstva společnosti Empresa Media Marcela Hrdá. „Petra Květová Pšeničná je zpravodajský profesionál, za svoji kariéru se věnovala mnoha tématům, a to hlavně s důrazem na divácké příběhy, a proto jsem ráda, že bude svým příjemným hlasem promlouvat k našim divákům, kteří jí můžou důvěřovat,“ dodala.


Žaneta Muchová hlásila zprávy TV Barrandov spolu s Reném Hniličkou od počátku března loňského roku. Současně působila jako manažerka marketingu společnosti Empresa Media, kde nabyla sedmiletou praxi. „Naše zprávy se mi neopouští lehko, nicméně mít vlastní televizní show je nabídka, kterou bych si možná dříve netroufla nahlas vyslovit. Na novou výzvu se už nyní nesmírně těším a vážím si důvěry, které se mi dostalo,“ sdělila Žaneta Muchová.


V Našich zprávách Žanetu vystřídá Petra Květová Pšeničná, kterou si diváci TV Barrandov pamatují z pořadů Mailem, poštou, mobilem, Týden na Barrandově či zpravodajského magazínu Otázky dne. Ve zpravodajství TV Barrandov působí od samého počátku vysílání stanice, na obrazovky se nyní vrací po půlroční mateřské pauze. „Přiznávám, že ač mi můj pětiměsíční syn Matěj dělá denně mnoho radostí, do pracovního kolektivu se velmi těším. Přestože na hlavní úvazek budu pořád maminka, Naše zprávy vítám jako ideální doplněk k mateřským povinnostem a pevně věřím, že i já budu Našim zprávám přínosem,“ těší se Petra Květová Pšeničná, která již v těchto dnech vedle Reného Hniličky poctivě zkouší. „I když je René asi o dvě hlavy vyšší než já, dobře ladíme. Jen si musím dát židli o trošku výš,“ směje se Petra.

Foto: TV Barrandov