Herečka ze seriálu Ulice se bude vdávat. Snoubenci plánují obřad na neobvyklém místě!

Eva Hacurová, představitelka Alice ze seriálu Ulice, byla požádána o ruku 24. prosince pod vánočním stromečkem. Partneru Kryštofu Vondráčkovi neváhala říct své ANO. Redakci Nova Plus prozradila detaily obřadu a jak probíhají jeho přípravy.

Snoubenci plánují, že svatba bude ještě letos, ale konkrétní termín záleží na mnoha faktorech. „Chceme mít svatbu v divadle a s celou naší rodinou z Prahy i z Moravy, takže budeme čekat, až se situace zlepší a vláda uvolní opatření. Kromě toho bude záležet na divadelním fermanu, kdy a co se bude zkoušet a hrát,“ upřesnila nastávající nevěsta. Evin snoubenec Kryštof je synem Jana Vondráčka, jednoho ze zakládajících členů Divadla v Dlouhé, proto padla otázka, jestli si pro obřad vybrali právě toto divadlo a proč. „Ano, paní ředitelka divadla předběžně souhlasila. Můj snoubenec v tomto divadle téměř vyrostl a já jsem tam už pět let v angažmá. Bylo to logické rozhodnutí, na kterém jsme se hned shodli. Navíc vdát se v divadle je mým snem už od dětství,“ vypráví Eva.

Svatební přípravy jsou v plném proudu, ale snoubenci si z nich zatím nedělají těžkou hlavu. „Už nakupuji výzdobu, protože divadlo je velké a bude toho potřeba hodně. Ale třeba o šatech mám zatím jen částečnou představu. Na to všechno je ještě naštěstí dost času,“ uzavírá šťastně zamilovaná herečka. Snad bude situace budoucím novomanželům přát a jejich představy o společném vstupu do manželství se naplní.

 

Foto: TV Nova