Herečka z Modrého kódu vyměnila zdravotnický mundúr za běžecký!

Herečku Renatu Prokopovou vídáme pravidelně jako sestřičku Šárku v seriálu Modrý kód. Tentokrát jsme ji nepotkali v modrém lékařském mundúru, ale ve sportovním úboru, protože se rozhodla podpořit znevýhodněné děti a přispět tak svým pohybem nějaké prostředky na konto Nadace Terezy Maxové. Dokonalou postavu, kterou nikdy nemusela řešit, by sympatické herečce mohl leckdo závidět. Proto jsme se zeptali, jak je na tom Renata s každodenním pohybem.

Jakýkoli pohyb mám moc ráda, není to ale tak, že bych pravidelně cvičila nebo bych třeba denně chodila do posilovny, to rozhodně ne. Ale když je to jen trochu možné, tak si všude nejraději dojdu pěšky a kochám se okolím a přírodou. Jsem ráda, že jsem i já svými kolečky tady na Vítkově mohla pomoci,“ sdělila nám herečka. Nejen k pohybu také vede Renata své dva syny. A jak s úsměvem naznačila, také díky nim má pohybu opravdu hodně.

Samozřejmě se snažíme zdravě jíst, hýbat se, dodržovat pitný režim, předcházet obezitě a celkově se ničím zbytečným nestresovat. Ale to určitě každý, kdo má rodinu a musí se o ni starat, tak ví, jak se naběhá,“ dozvěděli jsme se dále. Starší syn letos nastoupil na víceleté gymnázium a na herečku po doběhnutí posledního kolečka čekala ještě jedna povinnost.

František navštěvuje od září gymnázium a dnes máme první rodičovskou schůzku, tak se tam právě chystám,“ dodala závěrem Renata Prokopová, která se rolí v Modrém kódu opět dostala do povědomí diváků.

Foto: TV Prima