Herečka Sára Rychlíková se proměnila v modelku

Herečka z nového seriálu Dobré zprávy Sára Rychlíková se na chvíli proměnila v modelku, když okusila, jaké to je stát se tváří titulní strany časopisu Glanc. I když by se mohlo zdát, že jsou herečky s focením sžité, ne vždy je to pravda a stud na chvilku převládne.

Sára Rychlíková se bude na obrazovkách televize Prima objevovat jako Mona – miláček národa a moderátorka Dobrých zpráv fiktivní televize. Předtím ale okusila, jaké to je se na chvíli proměnit v modelku. „Nikdy jsem se jako modelka neživila, já v mládí hodně sportovala, to byl můj koníček,“ svěřila se herečka, která by ale klidně modelkou být mohla. „Tahle parta byla na focení skvělá. Líbilo se mi to, jinak je toho člověk z práce přehlcený. Nemám moc ráda, když na mě někdo příliš sahá, to přiznávám. Musím ale říct, že fotografka Ivy Morwen byla velmi příjemná. Ze začátku jsem se docela styděla. Trvalo to tak patnáct minut, a i když jsem extrovert, přece jen jsem byla mezi novými lidmi. Potřebuji chvilku na rozkoukání.“ Jakmile prý opadl ostych, rozjelo se to.

Služeb stylistů ráda herečka využívá, ale zároveň si jede svůj styl. „Někdy se mi stane, že mi věci, které přinese stylista, nepřijdou vkusné, ale na druhou stranu, když se potkáme, tak si velmi ráda nechám poradit a využiju jeho služeb. Co se týká natáčení, tak tam si klidně obleču cokoli, co mi připraví. Nemám s tím problém. Ale výjimka potvrzuje pravidlo, takže pokud by mi přišlo, že se to k roli nehodí, tak to řeknu,“ přiznává Rychlíková, která zatím nemusela žádnou bizardní věc, co se týká oblečení, během natáčení řešit.

Naopak, v seriálu Dobré zprávy si styling své Mony, módní ikony, užívá. „Jsem moc pokojená, díky tomu jsem si začala nakupovat do svého šatníku kostýmky, sáčka a elegantní věci. Mona mi provětrala šatník,“ usmívá se herečka, která začne v Dobrých zprávách vysílat už brzy.

Foto: TV Prima / Ivy E. Morwen