Herečka Bára Mottlová okouzlila mladého Peroutku

Slavnostní premiéru dobrodružného filmu Ben-Hur navštívilo i mnoho známých tváří. Hudebník Milan Peroutka, frontman kapely Perutě, vzal sice do kina svoji babičku, nicméně v kině Imax ho okouzlila jiná žena, a to herečka Bára Mottlová. Malý věkový rozdíl, dle Milanových rozzářených očí, by zřejmě nevadil. Příběh o bojovníkovi Ben-Hurovi si nenechala ujít také herečky Ivana Jirešová, Zuska Velichová nebo zpěvačka Natálie Kocábová.

Milan_Peroutka_Bára_Mottlova_IMAX2
Snímek Ben-Hur je epický příběh o stejnojmenném hrdinovi, kterého křivě obviní jeho nevlastní bratr ze zrady. Na souboj bratr proti bratrovi byl zvědavý i zpěvák a frontman kapely Perutě, Milan Peroutka. Ten pro jistotu pozval do kina i mnoho svých fanoušků a také svoji milovanou babičku! Hodný to vnuk. Milanovu pozornost ale vzápětí odlákal někdo jiný. Na premiéru snímku se vypravila i herečka Bára Mottlová, a ačkoliv přišla v doprovodu někoho jiného, s Milanem si před filmem dlouho povídala. Úsměvy a lichotky stejně jako blesky fotoaparátů létaly vzduchem, ale bohužel k pokročilé hodině se ti dva museli rozdělit a jít sledovat film.
Na nelítostný souboj dvou nevlastních bratrů byla zvědavá i herečka Ivana Jirešová nebo její mladší kolegyně z Růžovky, Zuska Velichová. Sličného bojovníka Ben-Hura si přišla okouknout i zpěvačka Natálie Kocábová.
Film Ben-Hur můžete navštívit v multiplexech Cinema City od 25. srpna. Pokud si však chcete vychutnat tento filmový zážitek v té nejlepší kvalitě a na největším plátně v České republice, navštivte kino Imax.

Natalie_Kocábová_IMAX Ivana_Jirešová_IMAX

Více infa: www.cinemacity.cz

Foto: Imax