Herec Šimůnek se stal tváří kliniky plastické chirurgie! Potřebuje plastiku?

Má za sebou řadu divadelních i televizních rolí, moderuje denní Top Star na Primě a nově je také tváří kliniky plastické chirurgie. Herec a moderátor Miroslav Šimůnek spolupracuje od ledna letošního roku s šéflékařem a majitelem kliniky doktorem Jánem Pilkou.

FOTO_1

Angažovat známou osobnost se majitel kliniky plastické chirurgie rozhodl po čtyřech letech fungování na trhu. „S plastickou chirurgií jsou většinou spojovány krásné ženy, proto jsme zvolili opačnou variantu a naší tváří je krásný charismatický muž. Miroslav Šimůnek má mnoho obdivovatelek a rozumí kráse,“ uvedl plastický chirurg Ján Pilka, šéflékař a majitel kliniky Aesthevita.

Miroslav Šimůnek se netají tím, že je zastáncem plastických operací a to z jednoduchého důvodu. Podle něj tím jak žena, tak muž nabyde pocit většího sebevědomí a spokojenosti. Ale také dodává, že musí jít o přirozená, jemná zkrášlení, nikoliv o extrémně viditelné změny.

FOTO_2

Rozhodl jsem se ke spolupráci na základě znalosti nesmírné profesionality této kliniky, obrovských operačních úspěchů mimo jiné pana doktora Jána Pilky, který je dokonce jediným lékařem v Česku, co se týče některých specifických operačních zákroků. Zázemí kliniky samotné je skutečně na světové úrovni,“ konstatoval herec a moderátor a jedním dechem doplnil: „V neposlední řadě je pro mě zásadním faktem k podobným rozhodnutím především lidský a na výsost přátelský přístup týmu pracujícího na klinice. Nejenže svým klientům vytváří až rodinné zázemí, ale získává si naprostou důvěru v úspěch jakéhokoliv estetického zákroku.“

FOTO_3

Na klinice plastické chirurgie Aesthevita můžete využít také dermatologických služeb. Pokud se rozhodnete pro výplně vrásek nebo jejich odstranění, pak se na klinice můžete potkat a popovídat si s Miroslavem Šimůnkem. Nejbližší akce s názvem Dermatologická sobota jsou naplánovány na 24. února a 24. března od 10 hodin.

Foto: www.aesthevita.cz