Heidi byla za »dominu«!

Když se jako »domina« objevila na autorské módní přehlídce Růženy Šimkové zpěvačka Heidi Janků v Libeňském zámečku to jen zašumělo! „Ona má i bičík!“ vykřikla jedna z šokovaných divaček. To už ale Heidi nejen předváděla extravagantní model, ale už zpívala písničku Zapni gatě, vypni prsa ze svého novinkového alba Heidisky. Heidi patří mezi známé tváře, které nosí modely Růženy Šimkové tvořící pod značkou RSIMEK a proto nemohla chybět na její autorské módní přehlídce, ze které dýchala podzimní harmonie.


„Je pravda, že můj kostým »dominy« mnohé překvapil, zvláště když jsem v něm zazpívala písničku Zapni gatě, vypni prsa. Byla to opravdová extravagance, kterou ale Růžena Šimková normálně nedělá – je to opravdu jen kostým, který se ovšem velice líbil a dokonce mě někteří návštěvníci modní přehlídky přirovnávali k Madonně, ale přiznávám, že i když ji mám ráda, tak tentokrát jsem spolu s Růženou Šimkovou tvořily kostým podle vlastních nápadů,“ řekla po skončení módní přehlídky Heidi Janků, jenž si malý bičík, kterým kostým dominy doplnila, vyrobila sama doma před přehlídkou. „Jsem šikovná holka,“ usmívala se mnohoznačně.
Známá módní návrhářka Růžena Šimková představila nejen podzimní modely pro denní nošení ale i hřejivé kabátky a kabáty pro nadcházející zimu či malé večerní a oslnivé roby pro společenskou a plesovou sezonu. A to vše především z kůže nádherných desénů a barev! Růžena Šimková začínala původně jako dámská krejčová z klasických materiálů, brzy však podlehla kouzlu kůže a nyní se věnuje   tvorbě modelů převážně z tohoto přírodního materiálu. Nevyhýbá se však ani tvorbě  celých kompletů tvořených kůží i klasickými látkami. Svou tvorbu prezentovala na řadě módních přehlídek a nebála se použít kůži ani na soutěži Svatební šaty roku 2007, kdy model kožených svatebních šatů předvedený herečkou a zpěvačkou Kateřinou Brožovou vzbudil značnou pozornost a umístil se mezi nejkrásnějšími. Za téměř pět let působení na českém trhu si značka RSIMEK získala řadu příznivců i mezi celebritami – mimo Heidi Janků či Kateřiny Brožové to jsou například Jiří Krampol, Dalibor Janda, Jiřina Jandová nebo manželé Sobotovi. Modely v Libeňském zámečku předvedly modelky z agentury missky Lenky Tausigové.

Foto: Ivox.cz