Hana Zagorová má novou vánoční písničku! Poslechněte si ji

Hana Zagorová vedle koncertů po celé republice a na Slovensku nyní chystá speciální vánoční koncert v pražské Lucerně. O její hudební dráze pod názvemZagorka právě vyšla další biografická kniha a také po šesti letech nahrála nový vánoční singl. Do studia se stálice naší populární hudby vrátí opět v příštím roce, kdy bude nahrávat novinkové studiové album.

zagorova_photo_Robinson_Lucie

VÁNOČNÍ PÍSNIČKA: AVE, AVE

Hana Zagorová, jedna z největších hvězd a stálice české populární scény, devítinásobná zlatá slavice, držitelka Diamantové desky Supraphonu a členka Síně slávy hudebních cen Anděl, připravila opět po roce vánoční koncert, který se uskuteční v úterý 12. prosince 2017 od 19 hodin ve velkém sále pražské Lucerny. Na beznadějně vyprodaném koncertě zazní v premiéře i její nový vánoční singl Ave, Ave. „Jedná se o tradiční vánoční píseň s českým textem Ivo Fischera, pro kterou Jiří Dvořák a Daniel Hádl udělali úplně nové, báječné aranžmá,“ poznamenala Hana Zagorová a ještě s úsměvem dodala: „Doufám, že se bude písnička líbit a zpříjemní posluchačům předvánoční čas.“

I když Hana Zagorová ve své rozsáhlé diskografii zatím nemá samostatné vánoční album, vánočních písniček během své bohaté hudební dráhy natočila docela dost. K evergreenům patří duet s Petrem Rezkem Vánoční tajemství a s úspěchem se setkala i její verze písně It’s Only Christmas, ke které si pod názvem Mé dětské svátky napsala před šesti lety i sama text.

2017 Zagorka Hana Zagorova titul

Poslechněte si novou vánoční písničku Hany Zagorové zde:

 https://www.youtube.com/watch?v=d5YzTGU_GzY

KNIHA: ZAGORKA

Unikátní biografická kniha Zagorka autorského týmu Miroslav Graclík a Václav Nekvapil mapuje na více než pěti stovkách stran profesní i životní příběh Hany Zagorové. Samozřejmostí je bohatá obrazová dokumentace, čítající přes devět stovek fotografií v podobě raritních snímků, plakátů, titulních stran desek, časopisů i novinových článků. Nechybí ani kompletní diskografie a přehled cen, které za svou bohatou kariéru Hana Zagorová získala. Kniha vyšla u nakladatelství MV knihy.

Hanza Zagorova Ave Ave

NOVÉ ALBUM V ROCE 2018

Hana Zagorová vydala v roce 2014 album Vyznání, na něž v roce 2016 navázala albem O Lásce. Oba tituly zaujaly mimo jiné i přílivem nových autorů, kteří se rozhodli složit Haně Zagorové písničky tzv. na tělo. Obdobné to bude i u právě připravovaného novinkového alba, jež ve studiu Dana Hádla vznikne v příštím roce.

AKTUÁLNÍ KONCERTY:

6. 12. Šternberk

12. 12. Praha – Lucerna

15. 12. Prachatice

19. 12. Náchod

21. 12. Lomnice nad Popelkou

Více informací: www.zagorovahana.cz

Supraphonline: https://www.supraphonline.cz/album/346886-ave-ave

Foto: Supraphon / Lucie Robinson, MV knihy