France a Balogová bojují za lepší svět

Zpěvák Martin France je přibližně v polovině natáčení svého nového alba, které by se mělo objevit na předvánočním trhu. A jako zatím poslední počin natočil na desku s finalistkou první řady SuperStar Martinou Balogovou duet Naše Zem, naše srdce, který připomíná nesmrtelný hit od Michaela Jacksona Heal the world.


„Písničku složil velmi talentovaný, teprve šestnáctiletý Tomáš »Ziki« Zíka a přes svého kamaráda mi tuto písničku nabídl. Když jsem jí poprvé uslyšel, tak mě opravdu oslovila, ale už od počátku jsem věděl, že by se mi líbila jí natočit jako duet. Tak jsem zavolal mé kamarádce Martině Balogové, protože je to jeden z nejvýraznějších a nejhezčích hlasů naší pop scény a písničku jsem jí jako duet nabídl. Martině jsem řekl, že ve skladbě slyším i dětský pěvecký sbor s čímž Martina souhlasila a za pár dnů jsme se už dali do natáčení,“ přiblížil nám Martin France vznikl ojedinělého duetu, který bojuje za lepší svět.


„Martina přijela z Ústí nad Labem, kde momentálně žije. Nejdříve jsme si natočili své pěvecké party, potom jsme na rap pozvali rapera Skipe!, který k songu zároveň napsal text a jako poslední krok, jsme odjeli do České Lípy, kde své party nazpíval Českolipský dětský pěvecký sbor. Takže to byla docela dlouhá cesta této písničky, ale myslím si, že jsme všichni rádi, že jsme se do toho pustili,“ dodal Martin France, který už na své nové album natočil mimo několika sólových písniček i duet s další finalistkou první řady SuperStar Šárkou Vaňkovou.
Stane se z duetu Naše Zem, naše srdce, ve kterém nechybí ani raperská vložka, jak je dnes trendy, stejný hit jako z legendární písně Michaela Jacksona? Poslechněte si ho zde:

[audio:010-france01.mp3]

Foto: Martin Production