Fotograf Zahrádka odhalil sexy křivky známých krásek

Kalendářem roku 2012 mnozí nazývají počin fotografa Daniela Zahrádky, který nafotil dvanáct zajímavých ženských osobností pro sít luxusních hotelů Morris. Známé i méně známé krásky vybíral do kalendáře Daniel se svým týmem – manželkou Petrou, vizážistkou Lucii Janků, stylistkou Anit Nono a majitelem hotelů Václavem Tesárkem.


„Pro fotografa je určitě důležité, když není okleštěn představami druhých a jasným zadáním… Já měl to štěstí, že jsem dostal volnou ruku při realizaci celého kalendáře. Proto byla pohoda a ojedinělou atmosféru, kterou jsme zažívali při focení se nám, doufám, podařilo přenést i na fotografie,“ řekl na křtu autor fotografií. V roce 2012 vám muže na zdi viset: Andrea Kerestešová, Danica Jurčová, Iveta Lutovská, Renata Langmanová, Jitka Schneiderová, Zuzana Rosáková, Romana Jákl Vítová, Andrea Kloboučková nebo třeba Veronika Chmelířová.


Křest Danielova kalendáře probíhal v Mariánských lázních, v hotelu, kde byly pořízeny některé z fotografie. Většina přítomných dívek si přijela slavnostní křest užít ve velkém stylu. Některé z nich dokonce nechaly doma své protějšky a děti a chtěly si zarelaxovat se vším všudy. Před večírkem absolvovaly příjemné masáže, řádily ve vířivce a využívaly všechny možné procedury včetně omlazujících, revitalizujících a zeštíhlujících zábalů.


Herečka Veronika Nová přijela do lázeňského města se svým Michalem alias Rudou z Ostravy a herečka Danica Jurčová se na party objevila s přítelem, který však o publicitu nestojí, proto velmi brzy opustili večírek a šli relaxovat po svém. Romana Jákl Vítová se roztomile tulila ke kmotrovi kalendáře Morris 2012 herci Lukáši Hejlíkovi. „Lukáše znám dlouho a jsme kamarádi. Můj Petr je v zahraničí a holčičky mi dávají tak zabrat, že ani nemám na smutnění po manželovi čas,“ přiznala Romana, která se víceméně stáhla z veřejného života a naplno si užívá svých dvou malých dcer.


Nejveselejší byla herečka Andrea Kerestešová, která si společně se svojí kamarádkou stylistkou Anit Nono prodloužila pobyt o dva dny, takže mohla na rozdíl od jiných, které druhy den čekaly pracovní povinnosti, pařit až do rána, jak sama z rozzářenýma očima tvrdila. Dámy se nejen ale přijely odvázat a užít si, každá z fotek a vůbec celý kalendář měl i charitativní podtext. Díky němu se totiž vybrala nemalá částka na dva dětské domovy. V Mariánských lázních a v České Lípě, z čehož měli fotograf Daniel Zahrádka i všechny protagonistky kalendáře velkou radost…

 

 

Foto: Daniel Zahrádka