Felix Slováček našel salon krásy pro sebe i Dádu!

Pokud se partneři rozhodnou pro vylepšení svého zevnějšku za pomoci kosmetického salonu, většinou je tak na popud ženy. V případě Dády Patrasové tomu však bylo obráceně: „Felixe už nějakou dobu trápí dvojitá brada, a tak se rozhodl, že s tím něco udělá. Jenomže; hubněte podbradek – na to snad žádné cviky neexistují a omezení kalorií nepomůže!“ přiznává Dáda Patrasová.

Stačila rada známé, která se problematické partie zbavila za pomoci kryolipolýzy a už se manželé vypravili do smíchovského salonu Pretty women figure. Slováčkovy obavy, že bude mít po kryolipolýze sice podbradek bez tuku, visící kůže mu ale na kráse také nepřidá, majitelka salonu Renata Havacs rázem rozptýlila. „Dozvěděl jsem se, že po procedurách na tom zmrazujícím přístroji půjdu ještě na jeden, který vyhlazuje nejen vrásky, ale i povislou kůži. Myslím, že se to jmenuje plasma,“ pochvaluje si známý saxofonista a rovnou si jde první zmrazení podbradku, za asistence manželky vyzkoušet.


Po proceduře si manželé za odborného výkladu o možnostech zkrášlení těla a obličeje prohlédli prostory, přičemž se oba rozhodli, že ještě vyzkouší bailine, díky kterému by do léta mohli ještě shodit nějaké to kilo. „To víte,“ nechala se slyšet herečka a zpěvačka, jejíž dětské show jsou stále vyprodané, „u nás umělců je starost o zevnějšek doslova povinností!“

Foto: Kloboukfilm.cz