Felix Slováček: Jsem workoholik! Nejvíc si odpočinu, když hraju!

Virtuózní saxofonista, klarinetista, hudební skladatel a dirigent Felix Slováček, slovenská spisovatelka, moderátorka a novinářka Tamara Heribanová a Eva Filipová – žena, která píše knihy o společenském chování a kuchařky, se představí v další televizní Show Jana Krause.


První host – Felix Slováček hned na začátku rozhovoru žertuje, že moderátor s pozváním do pořadu dlouho váhal a on se bál, že už to nestihne. Legendární hudebník, klarinetista a saxofonista brzy oslaví sedmdesátku, a to ve velkém stylu. Chystá gala koncert ve Velkém sále legendární pražské Lucerny, kde vystoupí celá řada jeho kolegů a kolegyň.


Muzikant na sebe také prozradil, že je workoholik: „Já si nejvíc odpočinu, když hraju… Na dovolenou mě paní musí unést,“ dodal hudebník. Mimo jiné se také dozvíte, jak se Felix seznámil s nynější manželkou Dádou Patrasovou, nebo jak se dostal do kapely Karla Gotta.


Spisovatelka, moderátorka a novinářka Tamara Heribanová přinesla Janu Krausovi svou nejnovější pohádkovou knihu, která je prý oblíbená i u dospělých. „Je to o holčičce, která žije s rozvedenými rodiči v jednom bytě a snaží se mezi ně znovu vrátit lásku,“ vysvětlila Tamara.


A dodala, že beseduje s dětmi, a to i s těmi z těch rozvedených rodin. „Nevypadá to, že by je nějak frustrovalo, že s nimi mluvím o tom, že jsou z rozvedených rodin,“ doplnila. Tamara také prozradí, že kdysi psala blog pod jménem imaginárního muže, který to měl kromě jiného těžké v intimním životě.


Evu Filipovou už diváci Prima family znají z pořadu Na nože! se Zdeňkem Pohlreichem. Do Show Jana Krause přišla moderátora poučit o společenských pravidlech a ten toho využije pro názornou lekci stolování: „Napadlo mě, že bych si s vámi vyzkoušel, jak se správně stoluje a že bychom si to tady na místě vysvětlili. Odteď se tady budeme chovat vybraně,“ uvedl moderátor a přivedl paní Filipovou k prostřenému stolu.
„Tak mě bavte. Musíte začít konverzaci. Přece nezačnu já,“ poučila ho paní Filipová. „Jak to de?“ vypálil na ni moderátor. Společně si prošli celé menu od ústřice přes špagety až k „problematickým“ šnekům. „Chtěl bych vás jen upozornit, že až dojíme, budu mít kompletní menu na košili,“ dodal moderátor. Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 3. května od 22.15 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima