Fantastické knihkupectví otevře na Václaváku herec Dušek

Síť Knihy Dobrovský otevírá v hlavním městě další knihkupectví. Nová prodejna se nachází v samém centru Prahy, a to na Václavském náměstí 22. Jedná se tak již o páté knihkupectví v Praze a celkově dvacáté čtvrté po celé republice. Slavnostní otevření proběhne v pátek 5. prosince. Provoz bude zahájen ve 12 hodin. Součástí otevření je autogramiáda Jaroslava Duška, která proběhne od 16 hodin. Autor divadelního představení Čtyři dohody představí svou novou knihu Tvarytmy. Akce se zúčastní i zpěvák Ben Cristovao.


Nová prodejna na Václavském náměstí se nachází v blízkosti tramvajové zastávky Václavské náměstí a stanice metra Můstek. Rozkládá se na ploše 400 m². Otevírací doba je pondělí až sobota od 9 do 21 hodin, v neděli pak od 10 do 20 hodin.
Knihkupectví je moderně vybaveno. V rámci sortimentu bude kromě knih v češtině kladen důraz rovněž na cizojazyčné tituly. Nabídka bude zahrnovat také doplňkový neknižní sortiment. „Václavské náměstí je jedno z ikonických míst a center společenského života naší republiky. Knihkupectví na tomto místě jsem chtěl otevřít od počátků své kariéry a jsem moc rád, že se to konečně podařilo,“ říká majitel knihkupectví Petr Dobrovský.

Foto: Archiv