Fanánek už nežije s matkou svých čtyř synů!

Až z Krkonoš přijel do talkshow Diany Kobzanové charismatický Lou Fanánek Hagen. Na tom by nebylo nic zvláštního, Krkonoše nejsou přece na druhém konci světa, kdyby to ovšem nesouviselo i s jinými změnami v životě lídra pub rockové skupiny Tři sestry.


Ačkoli povídání ve studiu začalo nevinně, Diana se postupně začala dozvídat o Fanánkovi informace, které zatím neobjevil ani bulvár. Na otázku, zda by ke čtyřem synům souhlasila přidat jeho paní ještě páté dítě, Fanánek, bezděky zahnán do kouta, přiznal: „Ono je to poměrně komplikované, já už nejsem s jejich maminkou…“ Podrobnější popis jeho životní situace nazvala posléze Diana slovy: „To je ale blázinec!“ A Fanánek souhlasil. Tvářil se u toho, jako muž, který se staví ke svým činům čelem, nehledá výmluvy, nepopírá, ani nezapírá.
V pořadu došlo i na další, poněkud veselejší přiznání – až mu bude padesát, možná změní František Moravec, alias Lou Fanánek Hagen své jméno opět: na Fan.
Mezitím ovšem s nepochybně vydraží dárek, který mu Diana věnovala a který si nejdříve s odzbrojující nadšením vyzkoušel a pak rychle schoval do kapsy. Takhle pobaveného ho diváci už dlouho nemohli vidět, pokud na tv obrazovkách vůbec někdy… Co to tedy bylo? Podívejte se pátek 15. listopadu ve 21.10 hodin na Óčko a talkshow Drzá Diana.

Foto: TV Óčko