Ewa Farna: Jsem hravý typ

V dalším díle zábavné soutěžní show Máme rádi Česko proti sobě nastoupí týmy, jejichž složení je dost mezinárodní. Červený tým Jakuba Prachaře bude tvořit Bob Klepl (Arménie), Petr Vondráček a Ewa Farna (Polsko). Bílý tým Martina Dejdara bude složený z Jana Révaie (dle vlastního tvrzení má předky uherské), Radka »Gipsy« Bangy a Ilona Csáková (Maďarsko). Další díl Máme rádi Česko uvidíte již tuto sobotu 1. února ve 20.15 hodin na Primě. A již nyní jsme pro vás vyzpovídali zpěvačku Ewu Farnou.


Myslíte si, že jsou v show Máme rádi Česko vědomosti podstatné?
Tak jde to vyhrát bez vědomostí, my jsme toho dneska jasným příkladem! Ale některý věci jsou fakt těžký – já třeba neznám vůbec český filmy, takže to jsem se vůbec nechytala, jinak co se týká hudby, tak to bych si poradila, ale taky neznám všechno, třeba vůbec neznám ty banány od Kabátů. Prostě člověk musí být v obraze a orientovat se – a já se ve všem neorientuju. Ale protože jsme si mohli radit a pomáhat si, tak to bylo fajn.

Takže jako tým jste si rozuměli?
Jo, my jsme se fakt bavili. My jsme si děsně sedli, to bylo super. A já jsem ráda, že jsem tady mohla být, protože já ten pořad znám z Polska, v polštině se jmenuje Kocham tě Polsko. A já jsem hravý typ, takže kdykoli někam jedeme, tak něco hrajeme. Třeba když jsme včera jeli ještě se třemi lidmi ode mne z domova do Prahy, tak jsme celou dobu hráli Activity. A pak jsme hráli třeba správný anglický slovíčka – já si to pak zapamatuju, ty věci, takže je to takový vzdělávací pro mne a zároveň mě to baví.

Vy si umíte i rýpnout…

Jo, to jo, to já i do sebe umím 🙂 A hlavně já nejsem typ, kterej by moc prožíval prohru nebo výhru – já sednu do auta a už o tom ani nevím.

Budete se koukat na Máme rádi Česko?
Jo, já bych chtěla strašně vidět jiný díly, jiný lidi, jak jim to šlo. Já doma nemám televizi, takže doma se koukat nebudu, ale chtěla bych, tak si to najdu v archivu Primy na internetu! A jsem strašně ráda, že to děláte, tenhle pořad, fakt je to děsně zábavný, úžasná je ta živá kapela, mně se to strašně líbí!

Foto: TV Prima, Český slavík Mattoni