Eva Decastelo se obléká jako Pippa Middleton

Moderátorka a dvojnásobná maminka Eva Decastelo se obléká po vzoru současné módní ikony Pippy Middleton. V pátek odpoledne totiž nejenže moderovala módní přehlídku a slavnostní otvíračku druhého obchodu francouzské značky Vicomte A, kterou si oblíbila nejen britská královská rodina i Pippa Middleton, ale dokonce se v prostorách obchodního domu Kotva předvedla na přehlídkovém mole.


Mimo sexy Evy Decastelo, kterou po celou dobu doprovázel její kolega Petr Vojnar, se na přehlídkovém mole předvedla i Štěpánka Decastelo se svým synem Eliášem a snoubencem Tomášem Kobesem, se kterým již brzy chystají svatbu. A nutno podotknout, že to byla jejich společná premiérová přehlídka.
Speciálně kvůli přehlídce značky Vicomte A z Bratislavy přijel i několikanásobný slovenský Slávik Peter Cmorík, o kterém se před lety spekulovalo jako o milenci Evy Decastelo. „Jsme s Peterem dobří kamarádi. Známe se dlouho. Je to úžasný kluk a dokonce se zná i s mým manželem,“ svěřila se Decastelo, která pomáhala Cmoríkovi při výběru oblečení.

Svou premiérovou přehlídku má za sebou i mladičká zpěvačka Patricie, která v současnosti exceluje na rozlučkovém tour zpěvačky Marie Rottrové Vše nejlepší tour. „Byla jsem dost nervózní. Chodit sice umím odmalička, ale vůbec jsem nevěděla, jak se mám tvářit. Snad jsem to zas tak moc nepokazila,“ svěřila se Patricie.

Foto: Vicomte A / Karen Mchitarjan