Eva Decastelo pomohla rozzářit oči dětem z dětských domovů

Včera v podvečer se v jednom z pražských multikin sešly tři slavné maminky nejen s jejich ratolestmi, ale i s dětmi z dětských domovů. Jednalo se totiž o soukromé VIP promítání filmu pro děti Hledá se Nemo 3D, kterého se díky Rádiu Impuls a jejich pořadu Pošli to dál, spolu s Aquilou mohly zúčastnit i děti ze dvou pražských Klokánků. Celá akce se tak stala velice příjemným zážitkem, při kterém si mimo jiné kromě zážitku z filmu děti odnesly i spoustu skvělých dárečků.


Nadšení dětí z návštěvy kina podpořila i účast třech slavných maminek, které dětem svou přítomností zpestřily promítání. Moderátorka Eva Decastelo a modelky Agáta Hanychová a Lucie Králová ochotně pózovaly s nadšenými dětmi z dětských domovů, aby měly foto na památku. „Jsem ráda, když moje přítomnost může udělat někomu radost. Je fajn, když můžete dětem rozzářit oči,“ prohlásila krásná Lucie Králová.


Modelka Agáta Hanychová sebou na promítání vzala svého malého syna. Bohužel ale film nedokoukali do konce a museli odejít, protože byl Kryšpín příliš unavený. I tak si ale modelka promítání užila. „Kryspi je nadšený z dárečků, které dostal a určitě si užije i film. Mně se líbí, že šly hlavně ty děti z Klokánku, to je krásný,“ uvedla Agáta.

Foto: Image CZ