Eva Burešová vyvedla na premiéru Star Wars nového přítele

V pražském kině IMAX uskutečnila premiéra dlouho očekávaného snímku Star Wars: Vzestup Skywalkera, která do kina přilákala spoustu celebrit. Dorazili například Agáta Prachařová, Jan Hřebejk, Karel Voříšek nebo Eva Burešová po boku nového přítele, tanečníka Matyáše.

Lucasfilm a J.J. Abrams nás jako každý rok tradičně před Vánocemi obdarovali dalším dílem Star Wars, kde se opět můžeme setkat se známými tvářemi z předchozích dílů, jako je Kylo Ren v podání Adama Drivera, Daisy Ridley jako Rey nebo Mark Hamill, který neztvárňuje nikoho jiného než legendárního Luka Skywalkera. Díky novým technologiím můžeme naposledy v roli princezny Leiy vidět Carrie Fisher, která v roce 2016 náhle zemřela.

Své oblíbené hrdiny si na velkém plátně IMAX nenechali ujít ani Jan Kopečný, Pavel Calta, nebo Eva Decastelo s dětmi. Decastelo odcházela domu z kina naprosto nadšená a mladá herečka Štěpánka Fingerhutová, která podle svých slov dorazila na promítání spíše jako doprovod, se přes jeden večer stala fanouškem: „Viděla jsem první filmy, ale vlastně jsem nebyla nikdy obrovskej fanda, i když mám Hvězdné války ráda. Ale včera mě to vzalo mnohem víc než jsem čekala! Efekty, záběry a hudba v tom filmu jsou jak z jinýho vesmíru. Celá ta fanouškovská základna kolem je obdivuhodná. Když po skončení filmu svítilo v hledišti několik světelných mečů, bylo to mrazivý.“

Takže i vy, ještě než se usadíte k vánočním pohádkám, vyražte na poslední díl světově proslulé ságy, stojí to za to! Star Wars: Vzestup Skywalkera můžete zhlédnout v multiplexech Cinema City a to ve formátech 2D, 3D, IMAX, 4DX i ve VIP Chodov.

Více informací o jednotlivých projekcích a kinech naleznete na: www.cinemacity.cz

Foto: www.cinemacity.cz