Eva Burešová se vrátila na natáčení ZOO

Po několika měsících se Eva Burešová vrátila zpět na natáčení seriálu ZOO. Coby Viky už opět zažívá, jaké to je sdílet byt se Sid i Filipem.

Po krátké mateřské dovolené se herečka Eva Burešová znovu oblékla do kostýmu Viky Janečkové a natáčí nové díly seriálu ZOO. „Utečená dcera se vrátila domů a jsem ráda, že jsem zpátky. Měla jsem i kostýmní zkoušku a museli jsme šatník Viky trochu upravit. Moje postava se změnila, a to nemyslím postavu Viky,“ prozrazuje Eva Burešová, a naráží tak na to, že se nedávno stala dvojnásobnou maminkou.

„Trochu jsme můj šatník obměnili, přece jen má Viky miminko, tak se mají diváci na co těšit,“ láká herečka na další díly. O tom, že v seriálu fanouškům schází, se dozvěděla, a je za to ráda. „Udělalo mi radost, že mi lidé psali, kdy už se vrátím a že se jim po Viky stýská – a mně se po ní stýskalo také. Ona je přece jen jiná postava, než jaké jsem do té doby hrála,“ líčí Burešová, která se na první natáčecí den hodně těšila.

„Chyběl mi celý štáb, jsou tu všichni moc milí. A co se týče postav, tak se mi asi nejvíc stýskalo po Štěpánovi Benonim. Tomu jsem několikrát psala, že mi chybí. Lucka Polišenská mi také scházela. S ní se tedy nesetkávám na place, ale moc mi chyběla. A děti – na ty se hrozně těším,“ prozradila Eva po svém prvním natáčecím dni.

 

Foto: TV Prima