Eva Borská: Na vrcholu sochy svobody mě přítel požádal o ruku

Máme tu prázdniny a o moderátorce hlavní zpravodajské relace TV Barrandov Naše zprávy Evě Borské se ví, že hodně cestujete. V kolika zemích už byla? „Nepočítám to, ale asi bych měla začít. Mám v plánu napsat si Ježíškovi o velkou mapu a značit si v ní místa, která jsem navštívila,“ přiznává sympatická Eva ve velkém rozhovoru v deníku Haló noviny, který vyjde již v sobotu 7. července.

Eva Borská4-V četnické stanici v přímořském letovisku Saint Tropez navštívila Eva muzeum přibližující světoznámé četnické kom

Podle jakého klíče se Eva vybírá destinace, které chce navštívit? „To je jednoduché, většinou následuji v nápadech svého partnera, takže to by byla otázka spíš pro něj. Nikdy jsem se ho na to neptala, ale příště vám to řeknu,“ přiznává se smíchem bývalá zpěvačka, která nyní září jako moderátorka Našich zpráv TV Barrandov.

Mauricius1-Eva Borská s partnerem si na Mauriciu užívali teplo na přelomu letošního roku

Jak sympatická cestovatelka přiznává, nejdál zatím byla v New Yorku, ale navštívila i exotiku jako třeba ostrov Mauricius. A jaký nejšílenější zážitek se jí na cestách stal? „To bylo právě v New Yorku, jeli jsme tam pod záminkou navštívit hokejové zápasy a také muzikál Fantóm opery na Brodway a návštěvy všech možných památek, což se sice všechno stalo, ale já jsem netušila, že hlavní téma budou zásnuby. Jirka mě otázkou, zda se stanu jeho ženou, překvapil na vrcholu sochy svobody. Řekla jsem »ANO«!“ prozrazuje moderátorka Eva Borská v rozhovoru v Haló novinách, které vyjdou již tuto sobotu 7. července.

Mauricius3-Pláže jako v ráji si užívala na přelomu roku moderátorka Eva Borská. Na fotografii s dcerou Monikou Mauricius4-Eva borská s rodinou na ostrově Mauricius potkala i stoleté želvy Mauricius7-Mauricius je doslova ráj na zemi. Zvlášť když tady trávíte dolenou s těmi, které milujete. Na fotce Eva Borská s rodinou Mauricius8-Slavit Nový rok na pláži ostrova Mauricius byl pro Evu obrovský zážitek

Foto: Archiv Evy Borské