Eva a Vašek jsou zpět! Burešová natáčí s Noidem nový song

Hvězdička »primáckého« seriálu Slunečná Eva Burešová nezanedbává ani svůj pěvecký talent, a tak do světa pomalu nakukuje její nový song s názvem Úsměv Mony Lisy. Za písničkou opět stojí Václav Noid Bárta a jeho přítelkyně Eliška Grabcová, kteří se postarali už o předešlou píseň Burešové – Malý princ.

Eva a Vašek se ve stylu Evy a Vašky s Bílou orchideí dali opět dohromady a vznikla písnička Úsměv Mony Lisy. A nápad? Ten byl prostý, některým lidem se nelíbil úsměv Evy Burešové a schytávala za něj nejednu kritiku. A Vašek se rozhodl, že s tím musí něco udělat. „Před nějakou dobou jsem řešila téma mého úsměvu, protože někteří lidé se do něj pouštěli. Vaška a Elišku to oslovilo, tak napsali písničku a já ji teď nazpívala,“ prozrazuje Burešová. „Já svůj úsměv nikdy neřešila. Pro mě bylo důležitější, že mám vůbec důvod se smát, protože bylo v mém životě i období, kdy mi do smíchu vůbec nebylo. A ještě řešit to, jestli mám úsměv, který se někomu nelíbí?“ přemítá herečka, která je za spolupráci s Noidem ráda.

„Celý námět vymyslela moje Eliška, protože jednou zaznamenala, že Evu lidé řeší na Instagramu a vůbec celkově že se k sobě lidé ošklivě chovají, řeší, kdo se ošklivě směje, že máme nějaké emoce. Tak na to konto Eliška vymyslela písničku. Je o tom, že se nemáme bát smát, protože to je jedna z nejkrásnějších emocí, co máme,“ prozrazuje Václav, jak písnička přišla na svět.

„Jsem moc nadšená z písničky i z toho, že můžu s Vaškem a Eliškou pracovat. Mají krásné nápady a to, co dokáže Vašek hudebně, je neskutečné.“ Jedenáctileté přátelství je tak znát a každý ví, co od sebe čekat a taky to, co ten druhý chce. „Eva patří mezi naše nejlepší zpěvačky, má krásnou barvu hlasu, intonuje, je skvělá, a když jsem jí to poslal, okamžitě se zamilovala. Do té písničky tedy,“ směje se Noid.

Foto: TV Prima