Diana Kobzanová propadla hazardu!

Miss ČR z roku 2001 Diana Kobzanová, která ovšem kvůli pornofotografiích o svou korunku přišla, je v poslední době stále usměvavá a dobře naladěná. V současnosti moderuje na rádiu Frekvence 1 a jak jsme zjistili, taky sází. V jedné z pražských poboček sázkové kanceláře Tipsport nyní vsadila na to, která z celkem čtrnácti dívek se tuto sobotu 19. března 2011 stane novou českou královnou krásy.

Bookmakeři Tipsportu, jedničky na českém trhu kursového sázení, favorizují sice nyní s kursem 3:1 osmnáctiletou Jitku Nováčkovou z Českých Budějovic, Diana je nicméně přesvědčena, že letošní ročník soutěže krásy Česká Miss vyhraje Šárka Cojocarová. Vzhledem k tomu, že Tipsport na jedenadvacetiletou dívku ze Svobodných Heřmanic vypsal kurs 8:1, může Kobzanová za vsazenou tisícikorunu vyhrát 8.000 korun.


„Z nabídky Tipsportu jsem jednoznačně vybrala dívku č. 13, stejné číslo mi totiž před deseti lety přineslo štěstí při tehdejší volbě Miss. Navíc jsem byla třináctou Miss v pořadí,“ prozradila při uzavření sázky Kobzanová. A tajemnou třináctku má Diana dokonce vytetovanou na krku!


„V přímém přenosu bude určitě zajímavé sledovat, zda jméno nové české královny krásy bude odpovídat spíše preferencím našich bookmakerů nebo zda opět zaúřaduje magická třináctka,“ komentuje sázku mluvčí Tipsportu Lubomír Ježek.

Foto: Tipsport