Děsivý záběr ruky se šesti šrouby! Moderátor včera slavil den, kdy se podruhé narodil

Náraz a pak boj o život! S následky hrůzné nehody bojuje moderátor Zpráv a Partie na Primě Tomáš Hauptvogel dodnes. Před třemi lety mu protijedoucí řidič auta na křižovatce v pražských Úvalech nedal přednost. Tomáše na motorce srazil a těžce zranil. Hvězda Primy stále není zcela v pořádku a co víc, čeká na soud o odškodnění.

Hauptovel berle

„Chlapík co mě sundal, přitom může být úplně v klidu. Papíry už mu vrátili, vesele si může jezdit a jeho pojišťovna se tváří, že po zaplacení motorky a směšného bolestného je vše vyřešené. Žaloba na pojišťovnu leží u soudu, který doufám letos začne,“ prozradil Tomáš Hauptvogel s tím, že od nehody na motocykl nesedl a nehodlá to měnit.

ruka rentgen

Na osudné místo se vypravil i letos. „Vše, co je po šestnáctém dubnu, je bonus, takový přesčas. Užívám si, že žiju a snažím se radovat z každého dne. Jako připomenutí tohoto obrovského štěstí jezdím každého šestnáctého dubna na tu křižovatku u Úval. Stále je tam hromada úlomků plastů v příkopě,“ prozradil Tomáš.

IMG_0407

Těžký dopad a vážná zranění si vyžádaly několik operací. Naposledy letos v únoru mu vynadali dlahu a šrouby. „Pravá noha bolí při každém došlapu a vždy dost trvá, než ji rozchodím. Levá ruka je po poslední operaci ze začátku letošního února jak chromá. Bude trvat ještě hodně dlouho, než se díry po šroubech zacelí a já budu moci ruku normálně používat,“ uzavírá moderátor.

Tomas ruka3

Momentálně se těší na miminko, letos se totiž stane poprvé otcem. S manželkou Monikou čekají narození holčičky. „Na miminko se oba moc těšíme a chceme si další etapu našeho života pořádně užít,“ směje se Tomáš Hauptvogel.

 

Foto: TV Prima