Dcera režiséra Adamce kouzlila a Langmajerovi se ztratil syn

Jsme kouzelnická rodina,“ prozradila Jana Adamcová na otevření nového zrcadlového labyrintu v Divadle kouzel. „Syna Daníka a teď hlavně dceru Jasmínku kouzla strašně baví. Shodou okolností jsme před pár dny byli všichni tři u Pavla Kožíška na jeho kouzelnickém kurzu.“

Pavel Kozisek a Jana Adamcova s dcerou Jasminkou a synem Danikem

Na důkaz, že Jasmínka opravdu kouzlí, vyčarovala také okamžitě kytičku. Její půvabná maminka se prý neudržela a i ona doma svému slavnému manželovi režiséru Jiřímu Adamcovi večer kouzlila. „V zrcadlovém bludišti jste už možná někdy byli, ale v kouzelnickém bludišti určitě ne,“ vítal hosty kouzelník Pavel Kožíšek. „Náš zrcadlový labyrint vás okouzlí a hlavně pobaví téměř sedmdesáti velkoplošnými zrcadly,“ sliboval iluzionista. Otevření originálního zrcadlového světa si nenechala ujít ani řada osobností s dětmi.

Lukas Langmajer se synem Mikulasem, dcerou Magdalenkou a manzelkou Lucii

Herec Lukáš Langmajer z legrace frajeřil, že zrcadlové bludiště projde nejrychleji ze všech. Nakonec místo východu zase vyšel nechápavě vchodem. „Je to fakt dobře udělaný a nejen děti se tady vyřádí. Manželce akorát trošku vadilo, že jsem v bludišti ztratil syna, tak snad se časem najde.“ Lukáš Langmajer si s rodinkou také vyzkoušel i levitační stoleček, který jim létal nad hlavami jako balónek na pouti.

Upir Krejci se pitvoril do zakrivenych zrcadel

Moderátorka Iveta Lutovská Vítová s čtyřletou dcerou Anetkou se bavily u zakřivených zrcadel. „Jedno se nám obzvláště líbilo, vyloženě zrcadlo pro modelky, kde je každý hubeňour,“ žertovala sympatická maminka. Návštěvu zrcadlového labyrintu můžete ideálně spojit právě s jeho kouzelnickým představením. Zrcadlový labyrint je otevřen celoročně každou sobotu a neděli.

Pavel Kozisek kouzli s Lukasem Langmajerem a jeho synem Mikulasem, dcerou Magdalenkou a manzelkou Lucii

Více infa na: www.zrcadlovylabyrint.cz

Foto: www.zrcadlovylabyrint.cz