Dcera Michala Suchánka kráčí v jeho šlépějích a obráží konkurzy

Dvacetiletá Berenika Suchánková jde ve šlépějích svého otce herce a baviče Michala Suchánka. V červnu ji čeká absolutorium na konzervatoři. Kdekdo by si mohl myslet, že díky svému otci by mohla mít protekci a získávat role napřímo, ale opak je pravdou a my jsme ji zastihli na konkurzu do muzikálu Trhák v Divadle Broadway, kde absolvovala pěveckou i taneční složku.

1V6A5167rw

Bereniky jsme se tedy zeptali, jak prožívá osobně průběh konkurzů. „Letos absolvuji na konzervatoři, a tak teď chodím na všechny konkurzy a castingy. Musím ale přiznat, že mi to není úplně příjemné. Jsem vždy nervózní a mám pocit, že výsledek pokaždé není podle mých představ a něco zkazím. Jenže mi začíná docházet, že konec školy je pro mě začátek všeho. Proto se vždy nakonec přemluvím a na konkurz jdu, dám do toho vše a pak se uvidí. Chci se živit něčím, co mě baví, a tak tomu musím jít naproti,“ sdělila nám Berenika.

Mladá herečka již účinkovala v několika seriálech, v současné době ji vídáme v muzikálu Michala Davida Muž se železnou maskou. Jak nám sama dále prozradila, její rodiče slouží stále jako poradní hlas. „Veškeré nabídky na práci konzultuji se svými rodiči, zatím mi vždy dobře poradili, a hlavně jsou oba z branže, takže to je výhoda,“ dodala Berenika Suchánková.

 

Foto: Divadlo Broadway