Dcera Jitky Asterové: Umím hodně dobrou hráškovou polívku!

Moderátor Jan Kraus přivítal herečku Annu Linhartovou, která se – jak uvedl – v současné době stále prosazuje. „První film byl Nevinnost, tam byly takové sexuální souvislosti… Jaké to bylo?“ ptal se moderátor. „Bylo to těžké,“ přiznala Anna, která je dcerou herečky Jitky Asterové. A probrali spolu, jaké další herecké příležitosti Anna má. „Mám za sebou premiéru v divadle, to bylo super. Takové lidštější než film,“ popsala Anička. „Chcete mi ještě něco říct?“ rýpnul si moderátor do Anniných strohých odpovědí.


Moderátora zajímalo, co Anně vadí na starších lidech. „Třeba na lidech, jako jsem já,“ rozesmál Kraus publikum. „Chci být cool. Když přijdu na mejdan, o čem se mám začít bavit?“ chtěl vědět moderátor. „Abych třeba nezačal tím, že jsem letos vytáh žumpu,“ rozesmál moderátor diváky i Aničku. „Žumpa by byla třeba dobrá,“ ujistila ho Anna. Prozradila, že jejím snem je mít vlastní restauraci. „Baví mě vařit. Teď třeba vařím polívky, protože brácha polívky jí. A ten jí asi jen tři jídla,“ vysvětlila Anna. „Co byste mi doporučila, kdybych k vám šel třeba na oběd?“ ptal se moderátor. „Umím hodně dobrou hráškovou polívku. Pak bych vám dala steak s něčím, s bramborama a fazolema,“ ujistila ho dcera herečky Jitky Asterové.


Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání: folkoví muzikanti Jan a František Nedvědovi, herečka Anna Linhartová a propagátor půstu Martin Jelínek. Který z bratrů má u sebe klíč od auta? Čím by Jan Kraus zaujal mezi mladými umělci? Co dělat, když vám chybí v těle chrom? Premiéru dalšího dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 6. ledna 2012 ve 22.10 hodin na Prima family.

Foto Prima family / Dagmar Hájková