David Koller vyráží s kapelou na aktustické turné

Jeden z nejrespektovanějších českých muzikantů se vydává za fanoušky, než se na sólové dráze lehce odmlčí kvůli závazkům ve znovu probuzené skupině Lucie. Koncerty šňůry Barbour uvádí David Koller Acoustic Tour se uskuteční v divadelních a kulturních sálech po celé republice. Publikum se může těšit na písně Chci zas v tobě spát, Gypsy love, Amerika, Šrouby do hlavy, Recidiva, Černí andělé a další Kollerovy největší hity z celé jeho hudební kariéry v akustických aranžích.

David Koller_Michal Pelant_Barbour

S kapelou se těšíme na všechny koncerty. Je to víceméně teprve třetí akustické turné. Máme radost, že se lístky už témeř vyprodaly,“ řekl David Koller na středeční tiskové konferenci v Praze.

David Koller_Acoustic 2017

Turné začíná 24. října v Ústí nad Labem v krásném prostoru divadla a skončí 14. prosince v Plzni. Na čtrnácti zastávkách se David Koller s kapelou zastaví také v Jihlavě, Zlíně, Frýdku-Místku, Olomouci, Brně, Kolínu, Pardubicích, Kolíně, Ostravě, Turnově, Táboře a samozřejmě v Praze. Koncerty už jsou na mnoha místech vyprodané, poslední vstupenky jsou k dostání v různých předprodejních místech a v místech konání koncertů. „Nevylučujeme, že ještě nějaké koncerty přidáme,“ uvedl David Koller.

David Koller_Barbour

Foto: Barbour