Dara Rolins, Tina a Rytmus dostali zákaz! Nesmí do televize!

Hvězdy pěvecké reality show Hlas ČeskoSlovenska Dara Rolins, Rytmus i moderátorka Tina se asi nezúčastní vyhlasování pěvecké ankety popularity Slavík 2011. Slavnostní večer se koná již tuto neděli 26. února a v přímém přenosu jej bude vysílat soukromá slovenská televize Joj. A právě v tom je problém!


Milenci Dara Rolins a kontroverzní raper Rytmus působí ve společné show naší televizní jedničky Nova a slovenské Markízy Hlas ČeskoSlovenska jako koučové a zpěvačka Tina ji spolu s Leošem Marešem moderuje. A právě televizní boj mezi Markízou a Jojkou způsobil, že všichni tři dostali zákaz zúčastnit se vyhlašování slovenského Slávika. Dokonce ani nesměli natočit upoutávky na Slavíka i když jsou letos všichni tři v nominačních pětkách, což se Daře Rolins podařilo po dlouhých třinácti letech. Její pěvecká kariéra totiž od dob, co jako dítě nazpívala Zvonky štěstí s Karlem Gottem, pokulhává a už nikdy nedosáhla k vrcholu, který tenkrát jako Darinka Rolincová zažívala pod producentskými křídly Ladislava Štaidla.
Dara Rolins navíc už podobnou situaci zažila již v roce 2010, když jako »novácká« tvář – porotkyně pěvecké reality show ČeskoSlovensko hledá SuperStar kývla na podobnou nabídku konkurenční televize Prima. Nova se naštvala a sebrala jí moderování Českého slavíka s tím, že nebude dělat reklamu tváři konkurenční televize. Zdá se, že stejná válka, jako je u nás mezi jedničkou na televizním trhu Novou a dvojkou Primou, je na Slovensku mezi jedničkou Markízou a dvojkou Jojkou…

Slovenský Slávik 2011 – nominace v abecedním pořadí
Zpěvák
Cmorik Peter
Čekovský Marián
Müller Richard
Rytmus
Žbirka Miro

Zpěvačka
Kirschner Jana
Knechtová Katarína
Rolins Dara
Smatanová Zuzana
Tina

Skupina
Desmod
Elán
Horkýže Slíže
IMT Smile
No Name

Foto: TV Nova