Danková se na prahu padesátky odvázala a nafotila sexy fotky!

Sebevědomá, inteligentní a elegantní! Tak se Pavlína Danková (49) zapsala do povědomí diváků, jež hájila v boji proti úřadům v Občanském judu. Z televizních obrazovek ovšem zmizela po třinácti letech, kdy byl pořad zrušen. Nyní pracuje dávno zapomenutá moderátorka jako šéfka komunikace největšího českého zdravotnického zařízení FN v Motole. A teď se představila v úplně nové roli. Před objektivem fotografa Jana Tůmy odhodila stud a proměnila se v ženu vamp.


Sexy jako nikdy předtím! Tak pózuje na nových fotografiích Pavlína Danková. „Musím přiznat, že takovou trému, jakou jsem měla před objektivem, jsem neměla ani před svým prvním živým vstupem,“ svěřila se Danková. Ta nepopírá, že mladistvá tvář, kterou se pyšní, není jen dílem přírody.


„Patřím k tomu typu žen, které o sebe pečují, a vždycky to tak bylo. Ať už mi bylo dvacet nebo čtyřicet. Pokud jde o plastické operace, zatím jsem se jim úspěšně vyhýbala a šla cestou laserové kosmetiky,“ přiznává drobná blondýnka a dodává, že ani postavu nemá zadarmo. „Začala jsem běhat a dost mě to chytlo. Čtyřikrát týdně nazuju tenisky, nasadím sluchátka a vyběhnu do lesa,“ pochvaluje si Pavlína, pro kterou je pohyb na čerstvém vzduchu ideálním způsobem, jak si pojistit svůdné křivky i dobrou náladu.


Přesvědčil se o tom i fotograf Jan Tůma, kterému pózovala v luxusním hotelu Kempinski Hybernská. „Pavlína vypadá skvěle, má vysportovanou postavu, kterou by jí mohla závidět nejedna modelka. Nevěřil jsem, když mi řekla, že v říjnu oslaví padesátiny. Navíc je velká pohodářka, takže pracovat s ní byla radost. Doufám, že to nebyla naše poslední spolupráce a že si to s tím »nikdy víc« ještě rozmyslí,“ směje se Tůma.

Foto: LaserPlastic