Daniela Peštová: U zpěvaček nestačí talent. Proč se u toho výborné zpěvačky ještě musí svlékat?

Hostem televizní Show Jana Krause, kterému věk na kráse neubírá, je modelka Daniela Peštová, jedna z několika českých modelek, které skutečně dobyly svět a objevovaly se na titulních stránkách těch nejprestižnějších módních časopisů.

„Od té doby, co jsem tu byla naposledy, se stalo zvykem, že hosté nepřichází s prázdnou,“ říká krásná rodačka z Teplic a předává svému hostiteli pozornost od neziskové organizace ALSA, která pomáhá pacientům s neurologickým onemocněním známým pod zkratkou ALS (amyotrofická laterální skleróza), a navíc ještě svůj osobní elixír mládí. I když se k němu bude Jan Kraus stavět ostražitě, nakonec si se zájmem prohlédne všechny lahvičky a flakonky, jež péče o pleť, kterou Daniela pro sebe objevila, zahrnuje a nechá si vysvětlit, co a jak dlouho používat. A aby Daniela dodala svému hostiteli odvahy, i ona přizná, že když se ráno probudí, sem tam ji něco pobolívá. „Jsme rádi, když se ráno probudíme a bolí nás jenom třicet procent a ne padesát… já to znám,“ pokyvuje.

Přestože se celý svůj život pohybuje ve světě modelingu a krásy, překvapuje ji, jak je dnes kladen důraz na vizáž. „U zpěvaček nestačí talent – u chlapů to přitom tak není, když zpívá chlap, tak nemusí být nahý. Proč musí být ty ženský nahý? Přitom jsou výborné zpěvačky, proč se u toho ještě musí svlékat?“ ptá se trochu pobouřeně Daniela, která je manželkou hudebníka a zpěváka Pavola Habery, se kterým má dvě děti. Jako modelka musela dříve hodně cestovat letecky, dnes podle svých slov létá čím dál tím míň. „Teď je mi to až nepříjemné a musím přiznat, že se mi tam nechce,“ svěřuje. „Teď nedávno se mi stalo, že už jsme byli na runwayi, plná rychlost, už už jsme vzlétli, a bum, pilot zatáhl brzdu. Musím říct, že jsem měla co dělat, a koukám na člověka vedle a říkám, že doufám, že nám to alespoň vysvětlí, ne že udělají otočku a půjdou znovu.“ Problém se nakonec vysvětlil, bylo to kvůli jinému, právě přistávajícími letadlu. „A byl to asi desetihodinový let, takže jsem počítala každou minutu, než jsem vystoupila,“ dodává s tím, že za normálních okolností raději celý let včetně startu prospí. Protože čím déle létá, tím více už má vycvičené ucho na různé nestandardní zvuky. „Proto je lepší spát,“ říká se smíchem a vytahuje další historku z letadla, kdy byly tak silné turbulence, že i letuška propadla panice.

„Nikdy jsem nepočítala s tím, že budu dělat modeling tak dlouho, jak to dělám. Já jsem do toho vstupovala s tím, že mě po týdnu pošlou domů, že se spletli. Takže mě dnes mrzí, že jsem si nevedla takovou nějakou statistiku těch letadel, hotelů a tak,“ uzavírá Daniela, která o sobě na závěr prohlásí, že zjistila, že je takový puntičkář, že by mohla být »micromanager of the year«.

V dalším dílu Show Jana Krause se představí modelka Daniela Peštová, herec Pavel Mang a plastický chirurg Bohumil Zálešák. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 16. listopadu ve 21.35 hodin na Primě.

 

Foto: TV Prima