Dan Bárta zvíří prach i na podzim

Dan Bárta & Illustratosphere odstartují 3. října v pražské La Fabrice další část svého turné Zvířený prach. Koncerty se budou vázat ke stále aktuálnímu albu Kráska a zvířený prach a proběhnou v patnácti městech.

Startovní vystoupení v Praze v La Fabrice se 3. října odehraje přesně o rok později od křtu dlouho očekávaného alba „Kráska a zvířený prach“, který se uskutečnil ve vyprodaném Divadle Archa. Křestní koncert byl několikrát překládán díky anticovidovým opatřením, stejně jako celá řada dalších vystoupení, která byla naplánována ihned po vydání desky v březnu 2020.

„Všechny koncertní dluhy však byly již splaceny na jaře letošního roku a mezi aktuálními vystoupeními jsou již jen nově domluvená, leč často tradiční a oblíbená místa,“ uvedla manažerka skupiny Štěpánka Kubíčková. „Program koncertů budou tvořit jak aktuální skladby, tak průřez starší tvorbou a pravděpodobně nebude chybět ani nějaký ten bonus v podobě celosvětově známého songu,“ dodala.

Turné kromě Prahy zahrne například 20. listopadu Plzeň, 21. listopadu Ostravu, 28. listopadu Brno a zakončeno bude 3. prosince v Hořovicích. Kapela vystoupí v již zavedené sestavě, kterou tvoří kromě Dana Bárty kontrabasista a baskytarista Robert Balzar, klávesista Filip Jelínek, kytarista Miroslav Chyška a slovenský bubeník Martin Valihora.

Zvířený prach tour 2022:

3.10. – Praha – La Fabrika

5.10. – Varnsdorf – Městské divadlo

19.11. – Klášterec nad Ohří – Kulturní centrum

20.11. – Plzeň – Měšťanská beseda

21.11. – Ostrava – DK Poklad

22.11. – Valašské Meziříčí – Velký sál KZ

23.11. – Zlín – Divadlo Malá scéna

26.11. – Nové Mesto nad Váhom (SK) – Blue Note

27.11. – Valtice – Barokní divadlo

28.11. – Brno – SONO Music Club

29.11. – Chotěboř – Kino

30.11. – Litomyšl – Music club Kotelna

1.12. – Olomouc – Kino Metropol

2.12. – Mariánské Lázně – Club Na Dvorku

3.12. – Hořovice – Klub Labe

 

Více infa:

https://danbarta.cz/

https://fb.watch/fFWG85VTWa/ – pozvánka Dana Bárty na koncert v La Fabrice

 

Foto: www.kontraproduction.cz