Dámy, koukejte, Muž roku Jan Hájek se už zase svlékl!

Jeden z nejúspěšnějších držitelů titulu Muž roku Jan Hájek je momentálně nezadaný a svou znovu nabytou svobodu si náležitě užívá. Po rozchodu s přítelkyní Dominikou se naplno vrhnul do práce a je na roztrhání. Naposled dokonce odhalil své bezchybné tělo v celé své kráse. Lze tedy předpokládat, že další nabídky se jen pohrnou. A nejen ty pracovní!


Přestože je jednatřicetiletý Honza Hájek už nějaký ten pátek single, samotou rozhodně netrpí. Díky své práci projektového manažera v oblasti evropských grantů a dotací létá po celém světě a občas si odskočí k modelingu. Aktuálním projektem, který spatřil světlo světa na Valentýna, je nový videoklip Moniky Bagárové k písni Let Me Love U. V tom se objevil po boku krásné zpěvačky polonahý.


„S Monikou jsem se seznámil při focení kampaně pro samoopalovací nástřik Vita Liberata. Tehdy se zmínila, jestli bych si nechtěl v jejím novém klipu zahrát. Slovo dalo slovo a za měsíc jsem stál svlečený uprostřed bazénu,“ směje se Muž roku 2010 při vzpomínce na prosincové natáčení v Bratislavě.


O tom, že Honza má co ukazovat, se přesvědčily nejen Češky. Pohledem na jeho vypracované tělo se kochají i naše západní sousedky. Urostlého sympaťáka si totiž jako jediného modela vybral pro svůj kalendář přední designový výrobce sprchových koutů z Německa. „Byla to nabídka, která se neodmítá. Sice jsem musel do sprchy pozvat celý produkční tým a fotografa, ale výsledek stojí za to,“ směje se Honza, který pózoval ve speciálně vystavěných sprchových koutech Hüppe, jimž dodaly punc exkluzivity luxusní obklady firmy ProCeram.


„Nahota je pro mě přirozenou součástí života, ale není to tak, že bych se svlékal na počkání. Pokud to ale vyžaduje scénář či focení a je to ku prospěchu věci, pak se odhalování nebráním,“ dodává Honza.

Foto: Hüppe