Co všechno prozradila Heidi Janků o členech své nové skupiny?

Stále usměvavá zpěvačka a moderátorka Heidi Janků má za sebou neveselé období. Zemřela jí kamarádka Věra Špinarová a pár měsíáců po ní i manžel a manažer Ivo Pavlík. Dnes jí dělá radost její nový čtyřnohý kamarád Eda a Heidi se těší na koncertování se svou novou kapelou HeidiBand. Nejen o své nové kapele vypráví sympatická Heidi v titulním rozhovoru v časopise Naše rodina, který je právě v prodeji a my vám z něj přinášíme malou ukázku.

2018 HEIDIBAND_PROMO_BW_VERT1

Heidi, představte nám jednotlivé členy vaší nové skupiny?

Dalibor Glomb (kytara, zpěv)
Dalibora oslovila kytara, když o ní ve dvanácti letech zakopl a to doslova, když ji jeho brácha přinesl domů. Od té doby mu kytara učarovala a naučil se na ni sám. Je grafikem a tak veškeré grafické práce spojené s HeidiBandem jsou jeho doménou.

Marek Fulneček (basová kytara)
Mará hraje na basovou kytaru od svých patnácti let, kdy ji vyměnil za kytaru, na kterou ho učil hrát jeho tatínek. Studoval Lidovou kozervatoř, ale nedokončil jí protože odjel na zkušenou do Ameriky. Po návratu se k muzice vrátil a hrál v různých kapelách a vždy byl u toho Dalibor. Jak říká, podle jeho manželky je šťastně ženatý. (smích)

2018 12 PF Heidi

Adam Pavlík (klávesy, zpěv, tanec – kapelník)
Od dětství chodil do LŠU na klavír, ve kterém ho samozřejmě vedl a podporoval jeho táta Ivo Pavlík. Vyrůstal obklopen muzikou a tak bylo velmi pravděpodobné, že se muzice bude věnovat profesionálně, i když vystudoval strojní průmyslovku. Hrál v několika kapelách, ale jeho osudová byla spolupráce s jeho maminkou Věrou Špinarovou, které dělal manažera a staral se jí o kapelu a o vše související s koncertama. Je to nejlepší tanečník v naší kapele. (smích)

2018 HEIDIBAND_PROMO_BW_CUBE – kopie

Jarda Sivák (bicí)
Jarda je v kapele benjamínek, protože je nejmladší. Nicméně muzikant je to od boha. Od šesti let hraje na klavír a od dvanácti let na bicí. Začínal doma na kastroly a pokličky a protože to maminka nemohla vydržet, přihlásila ho do ZUŠky. Už od třinácti let začal jezdit s různýma kapelama hrající od big beatu až po popík. Dnes je sice obchodníkem, ale muzika je nedílnou součástí jeho osobnosti. Pro dívky mám ale smutnou zprávu, nedávno se oženil se svou dlouholetou láskou.

K nové skupině patří i nové album. Už o něm přemýšlíte, vyjde letos?
Ano, přemýšlíme i o albu, i když nevím, jestli s novinkama nebo spíš s písničkama, které hrajeme na koncertech, tedy s mými největšími hity, které ale kapela upravila, aby zněly mladistvěji. Nicméně Adam mi už jednu novou písničku napsal, takže i novinky možná dělat budeme. Zatím, ale chceme být co nejvíce spolu na jevišti, abychom se sehráli. Pokud příjde album, tak to bude určitě až za nějaký čas, letos bych to ještě neviděla.

1 NR3.indd

Prodejní místa časopisu Naše rodina: http://www.nase-rodina.cz/prodejni-mista

Facebook: https://www.facebook.com/heidijanku

Facebook: https://www.facebook.com/HeidiBand-373720839801588/?eid=ARDwwYomrDzuzsLYS9b-yyRwt-Whv5jgO-txop3k3Baa0txZlV3iIAu54vgwgbhUr_ipozrWvgu02_z0

Facebook: https://www.facebook.com/pg/tydeniknaserodina/photos/?ref=page_internal

Foto: Naše rodina, HeidiBand